Wpis z mikrobloga

Lecę zrobić niebieskiemu niespodziankę na urodziny. (ʘʘ) Trzymajcie mnie, strasznie za nim tęsknię. I za rodzicami. I siostrą. I za kotem. I za moją sztalugą. I za czerwonymi wiewiórkami oraz fluchowatą zimną jesienią. Ale mniejsza o to.
Nie widzieliśmy się już prawie 5 miesięcy, biedak myśli, że czeka na kuriera z prezentem, a mnie zobaczy dopiero w święta..
Plan: kolega go przetrzymuje po pracy, ja z lotniska pędzę po zamówiony tort, organizuję wszystko na grilla, włamuję się do jego mieszkania, witam gości, przychodzi on i witamy go, a jak się wszyscy rozejdą tulam pijanego do snu i robię śniadanie rano. Nie mogę się doczekać jego miny, ale dobrze wiem jak zareuje.
Życzcie powodzenia, aby wszystko poszło z planem i nic się nie opóźniło, a on został z kolegami po pracy, bo już coś się próbuje wykręcić. ʕʔ
Szaleję. Niby zostały jeszcze tylko 2 dni, ale trwa to jak wieczność. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#niespodzianka #urodziny #niebieskiepasek #zwiazki
10kg bagażu to łakocie, herbatk i które obiecałam każdemu oraz pamiątki z miejsc, w których byłam.

w.....r - Lecę zrobić niebieskiemu niespodziankę na urodziny. (ʘ‿ʘ) Trzymajcie mnie, ...

źródło: comment_VA47p1dAiJbf2rcbGXk2lEH6vGfVyzIe.jpg

Pobierz
  • 29
@wasser: Za tyle Malteesers dałybm Ci się tulić całą noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A za double deckery i Yorkie to dałbym wszystko zrobić :)
Ze szczególnym uwzględnieniem Boostów! To dzieło szatana ma 10 kg cukru na 100g batona ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak ja tęsknie za czasami na wyspach...