Wpis z mikrobloga

Znajoma polubila na fejsbuku artykuł odnośnie zmian w związku po urodzeniu dziecka.
I takie się z niego wnioski trochę wysuwają, że dla faceta szokiem się staje, że jego zona może sie czasem nie pomalować, czy nie zawsze ma idealnie gładkie nogi i nie jest śliczna jak z obrazka.
Niby tekst humorystyczny nieco, ale i tak ten jego aspekt mnie w sumie zastanawia :P

Jak to jest u Was? :>
Panowie, czy Wasze żony/dziewczyny bywają przy Was naturalne? I jak do tego podchodzicie? Spoko, czy wolicie, aby zawsze były idealnie piękne i zadbane - w każdej sytuacji?
Dziewczyny - a Wy jak? Pokazujecie się chłopu bez makijażu czy idealnie gładkich nóg? :> Nie macie problemu z pokazaniem prawdziwej siebie?

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #malzenstwo #dzieci #ankieta

Naturalność w związku?

  • Jasne, naturalność to podstawa, trzeba wiedzieć, jak kobita wygląda - jestem facetem 39.0% (240)
  • Nigdy w zyciu! kobieta musi być zawsze piękna, idealna i pachnąca - jestem facetem 9.3% (57)
  • Nigdy w zyciu! kobieta musi być zawsze piękna, idealna i pachnąca - jestem kobitką 1.0% (6)
  • Jasne, naturalność to podstawa, nie można się maskować - jestem kobitką 5.5% (34)
  • Wygląd to nie wszystko. Trzeba o siebie dbać, ale bez przesady - jestem kobitką 11.4% (70)
  • Wygląd to nie wszystko. Trzeba o siebie dbać, ale bez przesady - jestem facetem 33.8% (208)

Oddanych głosów: 615

  • 44
  • Odpowiedz
@Rolkam: no właśnie to też jest istotne - to jak jest "po" może wynikać z faktu, jak było "przed".

Poza tym dzięki za wpis :)


@faramka: dlatego dla kontrargumentu opisalam tez sytuacje kolezanki-robota, ktora 'przed' ogarniala, a 'po' tez bylo jej bardzo ciezko (z powodu bardzo wymagajacego dziecka). Nigdy sie nie wie jakie dziecko sie nam trafi, czy bedzie duzo chorowalo, bolesnie i dlugo ząbkowało, czy po porodzie beda kolki
  • Odpowiedz
poplamiona koszulka przestaje przeszkadzac po 100 zarzyganiu przez bobasa w ciagu dnia, w domu troche syf bo ciezko sie sprzata z bobasem na rekach itp. (...) te poporodowe zapalenie mozgu dla kobiet jest naturalna czescia zycia i natura to zrobila specjalnie by matka w 100% poswiecila sie dziecku


@Rolkam: Mając dwa niewymagające szczególnej opieki koty trudno mi oceniać postępowanie kogoś kto ma pod opieką marudnego niemowlaka, ale chcę wierzyć, że ciąża
  • Odpowiedz
Uwierzcie mi, ze jezeli kochacie kogos na zabój to macie w nosie tarke na nogach


@Rolkam: Ale jednak gdzieś ta granica przebiega... I dlatego miłość miłością, ale 10 kilogramów na plus czy chodzenie po domu w rozciągniętych, spranych majtach jednak potrafi zrobić różnicę;)
  • Odpowiedz
@rdza: moja przyjaciolka cztery lata temu urodzila dziecko z silnym AZS, skora schodzila platami, dziecko plakalo 17h na dobe, dorobila sie przepukliny bujajac calymi dniami bujaczek. Jadla slodyczne kilogramami bo tylko to dawalo jej odrobine szczescia podczas setnej nie przespanej nocy z placzacym z bolu dzieckiem. do dzis walczy z 15kg nadwaga i wiekszym rozmiarem bo dodatkowo miala zakazenie ciazowe. Cwiczy od roku codzinnie z personalnym trenerem i bardzo ciezko waga
  • Odpowiedz
@faramka: no tu poruszyłas drugą kwestię.
U nas też dziecków brak, ale jak patrze po znajomych, rodzinie, gdzie maluchy są - to dziewczyny ogarnięte, w domu sprzatnięte, chłop pomaga i przy dziecku i w domu też coś zrobi.
Może tak sie dzieje, jak facet to dziecko tylko ogląda, a cała robota zostaje dla kobiety?

Mam taka znajomą - jej mąz nie potrafi sie dzieckiem zająć, po kilkunastu minutach się nim nudzi.
  • Odpowiedz
Zycze ci bys miala zdrowe dzieci ;)


@Rolkam: Dzięki. Ale pisząc o spranych majtach czy nadwadze nie miałam na myśli mam (choć wierzę, że są takie które w kwestii bieliźnianych wyborów są w stanie pogodzić wygodę i ładny wygląd) tylko odniosłam się do ogólnego wpisu o tarce na nogach.

Niech kazdy sobie chodzi w czym chce, jak chce i gdzie chce, ale wazne by byc szczesliwym i spelnionym czlowiekiem


@Rolkam:
  • Odpowiedz
@agaja Nie wiem, jak jest po dziecku, ale mój facet jest przyzwyczajony do nieogolonych nóg oraz innych obszarów i zupełnie mu to nie przeszkadza, ani tego nie wymaga. A po domu obydwoje łazimy w tzw "ciuchach po domu" i nadal jesteśmy dla siebie seksi. Puszczanie bąków czy bekanie też jest fizjologią i nie mamy takiego problemu ze sobą. Tak samo jak poranny nieświeży oddech nie powstrzymuje nas od seksu z okazji pobudki.
  • Odpowiedz
@alyaoo: akurat to para idealna, maz pracowal 10h dziennie, a jak wracal to bardzo pomagal w domu lub zajmowal sie starsza corka. Tez stawal na palcach by wszystko bylo dobrze.
  • Odpowiedz
Panowie, czy Wasze żony/dziewczyny bywają przy Was naturalne? I jak do tego podchodzicie? Spoko, czy wolicie, aby zawsze były idealnie piękne i zadbane - w każdej sytuacji?


@agaja: Jest ogromna różnica pomiędzy byciem "naturalną" a zwyczajnym zaniedbaniem się.
  • Odpowiedz
@agaja to chyba normalne, że nie zawsze się wygląda idealnie i na przykład w dniu wolnym można sobie pozwolić na dyspensę i siedzieć w dresach bez makijażu. I to nie ważne czy przed czy po dziecku, chyba związek się nie powinien na makijażu i podobnych opierać, mieszkanie to strefa komfortu, a wyjście z domu to nie zawsze rewia mody. Oczywiście trzeba być czystym i schludnym, ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku i
  • Odpowiedz
@Dr_Kabaczek: Serio? Puszczanie bąków i bekanie jako normalna czynność, z którą sie nie kryjecie, chociażby z szacunku do drugiej osoby, żeby nie musiała wąchać nieprzyjemnych wyziewów?

"-Cześć kochanie . Jak minął dzien?
-cześć słonko. Bardzo dobrze, po pracy z chłopakami wstąpiłem na kebaba ".

Chyba nie ogarniam takiej otwartości.
Dwójkę też robisz przy nim?
  • Odpowiedz
  • 2
@Dr_Kabaczek: Nie wiem, jak jest po dziecku, ale mój facet jest przyzwyczajony do nieogolonych nóg oraz innych obszarów i zupełnie mu to nie przeszkadza, ani tego nie wymaga. A po domu obydwoje łazimy w tzw "ciuchach po domu" i nadal jesteśmy dla siebie seksi. Puszczanie bąków czy bekanie też jest fizjologią i nie mamy takiego problemu ze sobą. Tak samo jak poranny nieświeży oddech nie powstrzymuje nas od seksu z okazji
mersi - > @Dr_Kabaczek: Nie wiem, jak jest po dziecku, ale mój facet jest przyzwyczaj...

źródło: comment_kEyes1dr2JUCrVkvNUkc8uVbW5DHt1E1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@agaja: Moja kobieta jest naturalnie piękna. Nigdy nie widziałem jej w mocnym makijażu, przeważnie maluje tylko rzęsy. Z drugiej strony nie wyobraża sobie nie ogolić nóg lub nie posmarować się balsamem. Zawsze też mówi, że robi to dla siebie, nie dla kogoś. Dla mnie jest zawsze śliczna. Staż razem 7 lat.
  • Odpowiedz