Wpis z mikrobloga

#film #filmy #pytanie #ankieta
KTÓRY Z FILMÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W TOP5 WSZECH CZASÓW PORTALU FILMWEB.PL UWAŻASZ ZA NAJBARDZIEJ PRZEREKLAMOWY I SĄDZISZ, ŻE NIE POWINIEN SIĘ TAM ZNALEŹĆ?
rales - #film #filmy #pytanie #ankieta
KTÓRY Z FILMÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W TOP5 WSZECH...

źródło: comment_YwlDBc3S83QUW0qRu3oNfTkU00H5LCb6.jpg

Pobierz

Który z filmów znajdujących się w TOP5 wszech czasów portalu filmweb.pl uważasz za najbardziej przereklamowy i sądzisz, że nie powinien się tam znaleźć?

  • Skazani na Shawshank (1994) 6.6% (310)
  • Nietykalni (2011) 55.4% (2619)
  • Zielona Mila (1999) 10.9% (513)
  • Ojciec Chrzestny (1972) 9.2% (437)
  • Forrest Gump (1994) 6.7% (318)
  • sprawdzam 11.2% (529)

Oddanych głosów: 4726

  • 67
  • Odpowiedz
@rales: bóldupienie o ranking na filmwebie odc. 21146367. Jest on ustalany według subiektywnych ocen oglądających, nie przez wykopowych pseudokrytyków, którzy obejrzeli jeden film Wernera Herzoga i już uważają sie za znawców "dobrego" kina.
  • Odpowiedz
@mafiozorek: jednak nadal gdyby przeprowadzić badania iq nad ludzmi ogladajacymi transformersy szybkich i wscieklych itp. i nad takimi co ogladaja 12 gniewnych ludzi, 7 samurajów, lot nad kukułczym gniazdem itp. to u jakiej grupy obstawiałbyś wyższe iq?
  • Odpowiedz
@mactrix: Za kilkanaście lat z top5 zniknie ta czwórka, na którą ludzie przestaną głosować z sentymentu, a zamiast tego zawiśnie tam kilka filmów z lat 2000-2015. W pewnym momencie znajdzie się tam jakiś film z 2030+ i na wykopie wszyscy będą się burzyć, jakim cudem taki gniot znalazł się obok takiego dzieła jak "Nietykalni" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ja, starszy pan z laptopem na dwóch fotelach,
  • Odpowiedz
@mactrix: Albo widział ogrom filmów i wiedzą co dobre... Te filmy robiły wrażenie, ale w latach, gdy się pojawiały. Od tamtego czasu powstało wiele innych, często równie dobrych - jak nie lepszych - produkcji. Jak dla mnie na miano bycia w top5 zasługuje jedynie Forrest.
  • Odpowiedz
@mactrix: Popuścisz zaraz w majtki.. Są to świetne filmy a nie każdy musi je ubóstwiać aby były w jego topie. Jak dla mnie to żaden z tych filmów nie zasługuje na top5, a nietykalni to w ogóle jakiś ponury żart bo ten film jest przeciętny.
  • Odpowiedz
@mactrix: oddałem głos na jeden z nich żeby tacy jak ty mieli ból dupy, a jeszcze widzę że dostało się takim jak ja poczuciem wyższości, także czuję że misja spełniona podwójnie xD
  • Odpowiedz
Ktoś kto oddał głos na Skazanych na Shawshank, Zieloną Milę, Ojca Chrzestnego czy Forresta Gumpa najwyraźniej jeszcze nie dorósł jeszcze do tych dzieł.


@mactrix: Do czego tam dorastać? Do fabuły? Dobre filmy (lepsze od Nietykalnych), ale jednopłaszczyznowe.
  • Odpowiedz
@rales: raczej nic. Ale jakbyś trochę rozszerzył ranking filmwebu to definitywnie Pulp Fiction.

Jeden z nielicznych "dzieł", które uważam za totalne g*wno, nawet 3/10 nie dałbym. 1 pkt. za scenę rozwalenia głowy gościowi i drugi za gadanie tej zwariowanej parki zanim przeprowadziła tam napad.
  • Odpowiedz