Wpis z mikrobloga

Witam, ()

W #joybuy

ZTE Axon Mini [3/32] za 159,99 USD
LINK bez refa

w #banggood

Cubot X15 2GB/16GB (wysyłka z EU)
Cena : 96.77$ z kodem bgx1520
LINK
bez refa:()


Lenovo ZUK Z2 4GB/64GB
Cena : 204.99$ z kuponem reyeszukz264
LINK
bez refa:()


Z ciekawszych rzeczy o których warto wspomnieć to kupon o wartości 10% zamówienia na mini telefony 10accp.
bez refa:


Sephot woła ! - dla osób które chcą być wywołane (do tablicy ʕʔ), kiedy pojawi się nowa promocja.

Jak zwykle zachęcam do obserwacji tagów #sephot #promoboy
lub FACEBOOK-u gdzie równie regularnie zamieszczam takie info.

#zte #lenovo #cubot
  • 7
@bodzi_dzwunik: Gwarancja jest, na tyle solidna na ile można uznać każdy Chiński sklep solidnym ;). Jak coś sie popsuje to się kontaktujesz z nimi. Odsyłasz(na własny koszt) i czekasz na wymianę/naprawę lub zwrot.

Co do vat-u, to ja zamawiałem w Banggood co najmniej 15-20 razy i na tą chwilę nic jeszcze nie trafiło mi do odprawy. Ale to tylko kwestia czasu. Według mojego subiektywnego punktu widzenia to szansa jest tak na
@sephot
@bodzi_dzwunik
To czy paczka wyląduje na VAT czy nie, nie zależy od ilości paczek a szczęścia. Tygodniowo przychodzi na mnie (moja dane i moja skrytkę) jakieś 20-30 paczek bo zamawiam dla siebie, żony i najbliższej rodziny jeśli sami nie są w stanie ogarnąć zakupów. Raptem kilka paczek wylądowała na VAT (kilka też na cło). Nie ma czegoś takiego jak ban na nazwisko czy adres. Zamawiasz i tyle. Jak masz szczęście to