Wpis z mikrobloga

#sorekcharityltd #sorekgate #barnsley

Jakiś kolega @sorek o nicku @TymRazemNieBedeBordo zrobił wpis o tym jaki sorek jest spoko i że ludzie go źle oceniają. I co? Każdy wpis który to negował został usunięty - typowe #januszebiznesu. Co za szajka. Tutaj link do wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/20269749/jedyne-czego-nie-widze-w-tym-calym-sorekgate-to-fa/

Wołam osoby z tamtego wpisu:
@peszmerd @Maneharno @wrzesien @ronnie_darco

Niestety ale takie działania jeszcze bardziej wam szkodzą.
  • 18
@Oczomyjka: wam? nie jestem powiązany z sorkiem w żaden sposób. Po prostu mi szkoda gościa, bo widzę jak mu dziękują i dostają jeden plus, najczęściej od sorka, a jak jest mu dosrane to od razu #!$%@? pięćset plusów, byleby gównoburza się kręciła. Usunałem wpis twój bo był chamski i bezczelny, bez żadnych danych. Usunąłem wpisy poprzedniego typa, bo również był chamski, beczelny, bez żadnych danych i bezsensowne sranie. Zauważ, że komentarze
Usunąłem wpisy poprzedniego typa, bo również był chamski, beczelny,


@TymRazemNieBedeBordo: to ty zacząłeś obrażać pierwszy wstawiając zdjęcie o #!$%@? mózgowym, ja powiedziałem, ze jesteś mały i gówno wiesz o życiu, skoro podług ciebie sorek im 'pomaga'. Napisałem, ze biznes to biznes, jedyna wdzięczność jaka może mieć sorek to funty. A oni za swoje funty są oszukiwani (bo jak nazwać piękne zdjęcia z domu o spleśniałych ścianach i kuchence?).

Tak bardzo cie
o ty zacząłeś obrażać pierwszy wstawiając zdjęcie o #!$%@? mózgowym, ja powiedziałem, ze jesteś mały i gówno wiesz o życiu


@peszmerd: widzisz takie rzeczy to pasywna agresja vs otwarta. jakaś różnica? ja nie widzę.

Napisałem, ze biznes to biznes, jedyna wdzięczność jaka może mieć sorek to funty. A oni za swoje funty są oszukiwani (bo jak nazwać piękne zdjęcia z domu o spleśniałych ścianach i kuchence?).


@peszmerd: które obiecał rozwiązac
które obiecał rozwiązac albo sami mogli rozwiązać po ugadaniu z nim.


@TymRazemNieBedeBordo: typ świadomie ich skierować do tego pokoju z nadzieją na to, że będą siedzieć cicho jak wszyscy inni.

Rozwiązywanie problemu samemu to wspaniałomyślne zasponsorowanie odgrzybiacza? Przestań się kompromitować.

myslisz ze mam czas na płacz stulejarzy


przecież sam te wpisy dla 'stulejarzy' tworzysz. Elo xD
Po prostu mi szkoda gościa, bo widzę jak mu dziękują


@TymRazemNieBedeBordo: a za co maja dziękować? Płacą za tę "wdzięczność".
Ty chyba na prawdę wierzysz że to charity a on pomaga ludziom z dobroci serca. Musze cię rozczarować bo zwykły biznes i obowiązują tu relacje usługodawca/usługobiorca oraz "płace to wymagam".
@Bozyszcze: @peszmerd: @Oczomyjka: Typek pomaga uciekać normalnym ludziom z tego kraju i zapewnia im pierwsze schronienie i niekiedy pierwszą pracę na obczyźnie a jeszcze mu dupe obrabiają. Z tego co pamiętam to @sorek ma 3-4 domy pod swoją ( i landlorda ) opieką i nie zawsze jest czas czy pieniądze żeby coś w tym domu zrobić ( np. odgrzybić coś czy pomalować jakiś element ), a często sama jakość
@Thompson_x: ale to on kreuje się na twarz tego biznesu więc niech bierze na klate odpowiedzialnosc. Jak nie potrafi zapanować nad kilkoma domami to niech zajmie się jednym. Zawsze może też uczciwie mówić że sprzedaje nory.
Chyba ci kompletnie w baniaku się pomieszalo.
@Bozyszcze: Mi? Ja szanuję tylko kogoś kto pomaga w najmniejszym stopniu w dostaniu się do UK. Sorek nie wygaduje na prawo i na lewo że ma super świetne pokoje. Pozatym, jest to pierwszy pokój także szansa na to że ktoś tam zostanie na dłużej niż rok jest nikła, to jest taka przejściówka. Nie zapominaj o tym że Polacy którzy dopiero co przyjechali do UK nie mogą wynajmować pokoju bo cośtam lub
Ja szanuję tylko kogoś kto pomaga w najmniejszym stopniu w dostaniu się do UK. Sorek nie wygaduje na prawo i na lewo że ma super świetne pokoje


@Thompson_x: a ja szanuje uczciwość.

Sorek nie wygaduje na prawo i na lewo że ma super świetne pokoje


Cena sugeruje ze jednak to nie będzie nora.

Zresztą pokaż mi kogoś takiego jak Sorek który robi dokładnie to samo dla Polaków w UK i oferuje
@peszmerd: @Bozyszcze: Co nie zmienia faktu że taki ktoś jest, ma już w tym doświadczenie i zawsze jest lepiej wyjechać mająć już kogoś tam, znajomego, rodzine czy jakieś mieszkanie/pokój od zaufanego człowieka, cokolwiek, byleby było na start.
@peszmerd: Nie chcesz, nie pisz, ja już swoje napisałem a szkoda mi strzepic ryja na kogoś kto jest uparty jak cholera. Biznes czy nie biznes, zawsze to coś na start i to
#!$%@? i tego nie ukrywam, jak widać wystarczy raz zrobić coś źle i będzie się to ciągnąć za mną długo (mimo iz naprawiłem swój błąd).


@sorek: szczerze mówiąc to twoi psychofani wcale nie pomagają w tym żeby ludzie zapomnieli. Ludzka rzecza jest robic błędy. Wierze ,że wyniosłes z tego lekcję.
Nie zapominaj o tym że Polacy którzy dopiero co przyjechali do UK nie mogą wynajmować pokoju bo cośtam lub mogą ale będzie ich to dużo kosztowało bo nie są Anglikami, dopiero co przyjechali, nie mają do nich zaufania i takie tam duperele.


@Thompson_x: Co to za brednie? Nie mogą wynajomować bo "coś tam"? No zaraz padnę. Oczywiście że mogą i choćby u tego Radka jest taniej o 20-30% taniej a masz
@Oczomyjka: Bo coś tam, tak, bo coś tam. W tych czasach nie każdy wynajmie ci pokój/mieszkanie jeśli usłyszy że jesteś polakiem a tym bardziej polakiem bez pracy który dopiero przyjechał. Chodziło mi o wynajem normalny, od nieznajomych osób, landlordów którzy często wolą się nie bawić w takie coś. Chcesz to padaj, mi to wisi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thompson_x: Nie ma takiej sytuacji. Dajesz kaucję, płacisz czynsz i wszystko. Jak ktokolwiek odmówi Ci podpisania umowy z uwagi na pochodzenie, narodowość czy kolor skóry to grozi mu paka, bo to rasizm w najwyższej postaci.. Wyjdź z piwnicy.
@Oczomyjka: Ja mam wyjść z piwnicy? Oni ci nie powiedzą tego wprost tylko będą owijali w bawełne. Ostatnie czego oni chcą to oskarżenie ich o rasizm, ale swoje myślą i często robią. Koniec dyskusji bo szkoda mi czasu na konwersacje bez sensu.