Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak można nie kibicować Polskiej drużynie jak gra w pucharach europejskich.
Przeglądam internet i wszędzie leje się żółć. Oby przegrali jak najwyżej, oby nie strzelili bramki, oby nie zdobyli punktu.
Z takim nastawieniem będziemy czekali następne 20 lat na ligę mistrzów.

Legia jest jedyny klubem w ostatnich latach co zbiera punkty do rankingu rozstawienia w rozgrywkach europejskich. Inne drużyny, w ostatnich latach, nawet nie powąchały fazy grupowej. Brak słów.

Najbardziej irytujące są artykuły w prasie i opinie w internecie . Popatrzcie na jedna sytuacje. Legia strzela bramkę Lechowi ze spalonego i cały internet huczy od podejrzeń i afer. Parę dni później Lech strzela taka sama bramkę Wiśle i co? I cisza!!! Podwójne standardy

Albo zobaczcie na oceny Legionistów w meczu z Korona. Legia WYGRAŁA2-4 a jakie oceny? Polowa drużyny ma dwójki i jedynki!!! Jakieś jaja.

http://www.legia.sport.pl/legia/1,139320,20908711,korona-legia-pazdan-i-malarz-mogli-zawalic-legii-mecz-ale.html

Teraz pewnie kibice Lecha dumnie będą krzyczeli ze oni tez grali w fazie grupowej. Świetne mecze z Juventusem i Manchesterem City to fakt.
ALE to było Ponad 6 lat temu!!!
Kompleksy.

#pilkanozna #esktraklasa #legia #polska #sport #kibice
  • 21
@Adams_GA: "Teraz pewnie kibice Lecha dumnie będą krzyczeli ze oni tez grali w fazie grupowej. Świetne mecze z Juventusem i Manchesterem City to fakt.
ALE to było Ponad 6 lat temu!!!
Kompleksy."

Yyy rok temu wygrali we Florencji 1:2.
@IDDQDIDKFA: a z jakiej paki mamy im kibicować? Kibice United kibicują Arsenalowi w LM np. ? Kibice Hajduka Split myślisz, że życzą jak najlepiej drużynie Dinama, gdy gra ona w LM? Kibice Fenerbahce czy Galaty kibicują Besiktasowi?
Ja właśnie nie rozumiem, jak można kibicować innej drużynie (do tego Legii xD) w europejskich pucharach, jedynie z tego względu, że są z tego samego kraju...
@IDDQDIDKFA Szczerze? Można. Ja Lechowi, Wiśle albo Groclinowi nigdy nie kibicowałem. Sukces w Europie oznacza większy budżet i większą szansę na "odjechanie" reszcie ligi na lata. Nie jest to reguła, co pokazały przykłady innych mniejszych lig z jednym reprezentantem w Lidze Mistrzów, ale taka szansa zawsze istnieje.
nie polskiej drużynie, tylko Legii. Ja tam bardzo dobrze rozumiem czemu im się nie kibicuje i Legia jest jedynym klubem któremu w europejskich pucharach nigdy nie będę kibicować.


@Adams_GA: A CIEBIE WIECZNIE UWIERA W DUPKE LEGIA MOTZNO XD OOO W NIENAWISCI WYCHOWANY HAHA :D

@IDDQDIDKFA: co ty pieprzysz, co maja kluby do reprezentacji? Ja mam podejście że ściskam kciuki za wszystkie polskie kluby ale w LE za to LM jest