Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
1. bądź 30 letnim radcą prawnym
2. dostań urzędówkę
3. twoja klientka to 27 letnia karynka z 2 dzieci (każde z innym xD), obecnie samotna
4. w sprawie chodzi o pozbawienia praw rodzicielskich ojca jednego z jej gówniaków
5. sprawa z góry przegrana, ale spotykasz się z karyną, robiąc wywiad i próbując podejść do sprawy profesjonalnie
6. klientka to typowa awanturniczka, która zawsze ma rację, jest taka biedna i tak pokrzywdzona przez wszystkich
7. karynka stalkuje cię na fejsie i widzi, że jesteś #tfwnogf
8. zaczyna cię siermiężnie podrywać, pisząc smsy o swojej nimofomanii i co by ci zrobiła, przekraczając granicę dobrego smaku i próbując zaprosić cię gdzie się da
9. ty chłód, ale starasz się być uprzejmy i pro
10. tydzień do rozprawy, dzwoni, że musi się pilnie z tobą spotkać, bo ma nowe fakty
11. niechętnie zapraszasz ją do kancy, żeby nie miała podstaw do obrobienia ci dupy przed izbą
12. przychodzi ubrana w ciuchy jak tirówka i próbuje być zalotna, żenua lvl >9000 (pic rel poglądowy), oczywiście nie miała nic wnoszącego do sprawy do powiedzenia
13. kumpel z aplikacji z którym wynajmujesz kance do dzisiaj toczy z ciebie beke
14. ściemnij jej, że od kilku dni się z kimś spotykasz (że też #!$%@? dopiero teraz na to wpadłem)
15. rozprawa zgodnie z planem przegrana
16. karyna spamuje ci fanpage kancy, że jesteś bezczelnym chamem, nie masz szacunku do klientów i nie masz pojęcia o prawie
17. ciekawe czy wpadnie na pomysł, żeby napisać na ciebie skargę do oirp
18. zarób za tą #!$%@?ą urzędówkę zasrane 240 zł
19. a miałem być Harvey Specterem

#niepasta #studentprawa #pracbaza #patologiazmiasta #bekazpodludzi ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
1. bądź 30 letnim radcą prawnym
2....

źródło: comment_wppmWzJALfIi89e3BaAddF0Ee6FBh5cc.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: studiuję prawo

A swoją drogą, usuń się z listy radców prawnych, jezeli masz zamiar obsmarowywać klientów w sieci. Nie chciałbym nigdy trafić do takiego prawnika, który nie postępuje zgodnie z etyką zawodową. Ciekawe jakbyś był urologiem, to pewnie na mirko wstawiałbyś zdjęcia małych siusiaków swoich pacjentów.
  • Odpowiedz
@Pooodi: Przecież to ta klientka zaczęła, OP ma przynajmniej na tyle rozumu i godności człowieka że nie ujawnia żadnych danych (zresztą takich spraw jest over9000 więc nie sposób tej karyny wystalkować)
  • Odpowiedz
@Dave987654321: tym, że to nie jest taka sama praca, jak sprzedawca w biedronce. Jeżeli radcy prawni będą masowo kręcili bekę ze swoich klientów w sieci, to wpłynie to na całą grupę zawodową, a jest to zawód zaufania publicznego, więc utrata tego zaufania sprawi, że ten zawód nie będzie miał racji żadnego bytu.

Nie po to spowiadasz się ze swojej sytuacji życiowej prawnikowi, żeby jakiś przegryw sobie beke kręcił publicznie z Ciebie.
  • Odpowiedz
@Pooodi: jesteś studentem pierwszego roku prawa i chodzisz na wykłady w garniturze i z aktówką? OP nie przytoczył żadnych personaliów, ot, zwykła ciekawostka. Nic ściśle tajnego xD
  • Odpowiedz
@peszmerd: nie, nie jestem studentem pierwszego roku.

Co z tego? Jeżeli zacznie się wysyp takich postów, to ludzie stracą zaufanie do tego zawodu i klientela a wraz z nią między innymi moje zarobki znacząco spadną.

@Dave987654321: Dalej nie rozumiesz. Zabić, to się możesz najwyżej sam.

Jeżeli wchodzisz do internetu i widzisz setki wpisów na portalu ze śmiesznymi obrazkami od anonimowych lekarzy urologów lub ginekologów o tym, jakie stuleje ludzie mają
  • Odpowiedz
@Pooodi: skąd mamy mieć pewność, że to nie zmyślona historyjka? To już radca prawny czy lekarz nie ma prawa powiedzieć chociażby zonie co się działo w pracy? xD
  • Odpowiedz
@peszmerd: To nie jest istotne czy zmyślona czy nie, istotne jest tylko to, że podpisana jest jako "radca prawny". Jak OPie jesteś taki odważny, że kręcisz bekę z klientki, to podpisuj się następnym razem imieniem i nazwiskiem. Dopiero się dorwał do listy radców prawnych i już robi czarny piar całej grupie zawodowej
  • Odpowiedz
@peszmerd: Nie wiem po co się kłócisz z @Pooodi

On akurat ma rację.

Zwykły człowiek niech przeczyta jeszcze z 10 takich #!$%@? historyjek pod imieniem "jestem Prawnikiem" i będzie jatka.

Ludzie będą podchodzili sceptycznie i nieufnie do tego zawodu z uwagi na to, że ich personalne i prywatne rzeczy mogą wypłynąć do sieci - a w sieci nic nie ginie.

Będzie to skutkowało tym, że ludzie pewnych a zarazem może i
  • Odpowiedz
@TaoHosts: tak więc powinien istnieć zakaz społeczny w opowiadaniu innym ludziom tego, co się dzieje w pracy? Czym się różni historyjka 'jestem prawnikiem' od 'jestem piekarzem' czy 'jestem kelnerem'?
  • Odpowiedz