Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
1. bądź 30 letnim radcą prawnym
2. dostań urzędówkę
3. twoja klientka to 27 letnia karynka z 2 dzieci (każde z innym xD), obecnie samotna
4. w sprawie chodzi o pozbawienia praw rodzicielskich ojca jednego z jej gówniaków
5. sprawa z góry przegrana, ale spotykasz się z karyną, robiąc wywiad i próbując podejść do sprawy profesjonalnie
6. klientka to typowa awanturniczka, która zawsze ma rację, jest taka biedna i tak pokrzywdzona przez wszystkich
7. karynka stalkuje cię na fejsie i widzi, że jesteś #tfwnogf
8. zaczyna cię siermiężnie podrywać, pisząc smsy o swojej nimofomanii i co by ci zrobiła, przekraczając granicę dobrego smaku i próbując zaprosić cię gdzie się da
9. ty chłód, ale starasz się być uprzejmy i pro
10. tydzień do rozprawy, dzwoni, że musi się pilnie z tobą spotkać, bo ma nowe fakty
11. niechętnie zapraszasz ją do kancy, żeby nie miała podstaw do obrobienia ci dupy przed izbą
12. przychodzi ubrana w ciuchy jak tirówka i próbuje być zalotna, żenua lvl >9000 (pic rel poglądowy), oczywiście nie miała nic wnoszącego do sprawy do powiedzenia
13. kumpel z aplikacji z którym wynajmujesz kance do dzisiaj toczy z ciebie beke
14. ściemnij jej, że od kilku dni się z kimś spotykasz (że też #!$%@? dopiero teraz na to wpadłem)
15. rozprawa zgodnie z planem przegrana
16. karyna spamuje ci fanpage kancy, że jesteś bezczelnym chamem, nie masz szacunku do klientów i nie masz pojęcia o prawie
17. ciekawe czy wpadnie na pomysł, żeby napisać na ciebie skargę do oirp
18. zarób za tą #!$%@?ą urzędówkę zasrane 240 zł
19. a miałem być Harvey Specterem

#niepasta #studentprawa #pracbaza #patologiazmiasta #bekazpodludzi ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
1. bądź 30 letnim radcą prawnym
2....
źródło: comment_wppmWzJALfIi89e3BaAddF0Ee6FBh5cc.jpg
  • 88
@Coolek: śmiech na sali. Wielce urażona grupa zawodowa będzie wyrażać zaniepokojenie wraz z inwektywami pod wpisem z kto wie czy nie zmyśloną historyjką o radcy prawnym przytoczoną dla plusów. Wstaw tam księdza czy lekarza i co, również będziecie tak samo oburzeni? I kto tu ma problemy z

wygląda na to że tak proste zrozumienie tak prostych rzeczy przekracza twój potencjał intelektualny


A później ludzie się dziwią, ze do papug nikt nie
@peszmerd nie jestem prawnikiem, więc mój osad jest jak najbardziej obiektywny. Ja zrozumiałem to, co mieli do przekazania po pierwszym poście. Ty po 30 nadal nie jestes w stanie. Stąd prosty wniosek, że twój potencjał intelektualny nie jest w stanie temu sprostać. Inaczej mógłbyś się z ich argumentacja nie zgadzać, ale byłbyś w stanie ją zrozumiec. Tymczasem ty nie jesteś w stanie sprostać nawet temu. Po prostu jak w twojej prostej pracy
OP: Co jest Wami ludzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie opowiedziałem o żadnych szczegółach związanych ze sprawą ani o okolicznościach w jakich prowadzone było to postępowanie, a tym bardziej nie dałem nawet najmniejszych poszlak, które mogłyby doprowadzić do stalku tej kobietki.

Zwracam też uprzejmie uwagę, że nie śmieszkuję z jej problemów prawnych, tylko z żenady związanej z jej podrywem w moim kierunku.

Nie uważam też by anonimowe