Wpis z mikrobloga

Chłopaki w wieku 16-19 lat są najbardziej atrakcyjni. Faceci w wieku powyżej 25 lat zazwyczaj całkiem już przestają być atrakcyjni. (łysieją, a jak nie to siwieją, rosną im piwne brzuchy, noszą klapki kubota i bombery, nie dbają o siebie, zapuszczają januszowy wąs, albo kuca, zęby im wypadają bo nie myją, capi im z fiutka i spod pachy - co innego młode jędrne ciałka).
Pobierz
źródło: comment_8vbxlyXBw1AcLanzgjITYP1E3iGpJMic.jpg
  • 72
Chłopaki w wieku 16-19 lat są najbardziej atrakcyjni. Faceci w wieku powyżej 25 lat zazwyczaj całkiem już przestają być atrakcyjni. (łysieją, a jak nie to siwieją, rosną im piwne brzuchy, noszą klapki kubota i bombery, nie dbają o siebie, zapuszczają januszowy wąs, albo kuca, zęby im wypadają bo nie myją, capi im z fiutka i spod pachy - co innego młode jędrne ciałka).


Podpisano: @cynamonowa lat 12 ()
@cynamonowa: jeśli chodzi o atrakcyjność faceta jest ona bardzo często związana z wiekiem oceniającej go kobiety. Dziewczynce w wieku 15 lat będą się podobali chłopacy do mniej więcej 20 lvl, a kobiecie po 30 lvl najczęściej podobają się faceci po 30 lvl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Inaczej jest w przypadku facetów. Zarówno dla 15 lvl jak i dla 35 lvl podobają się dziewczynki 16 lvl ( ͡
@InsaneMaiden: No ogólnie ten wpis ma ukazywać hipokryzję "wykopków", bo inaczej traktują mężczyzn i kobiety, tymczasem statystyka pokazuje że elementy pociągające są różne dla obu płci i chociaż OPka może przebierać w lokalnym liceum, tendencja jest raczej niekorzystna dla kobiet w miarę wzrostu wieku. Do tego dochodzi fakt że facet ma płacić, bronić, zabawiać a kobieta wyglądać (facet zapłodni wiele/rok, kobieta donosi jedno/rok - ot, biologia) i okazuje się że hipokryzją
Pobierz
źródło: comment_tlF096bDpMteHGHCcvbdKmE5FFksrJId.jpg
@InsaneMaiden: Nie mogę się nie zgodzić, ogólnie ludzie dowartościowujący się przegrywami na wykopie są bardziej żałośni od najgorszego przegrywa który praktycznie nikomu nie wadzi bo siedzi i gra, nie wychodzi z domu itd., a jeżeli ktoś się musi dowartościować otyłym chochołem w piwnicy to jego życie jest jeszcze smutniejsze. Wydaje mi się że kiedyś już zgadzaliśmy się w damsko - męskich sprawach po krótkiej dyskusji, więc powiem że większości facetów życzyłbym
@cynamonowa: Koleżanko, uwierz mi na słowo że niektórzy 30latkowie nie chcą być januszami z piwnymi brzuchami i dbają całkiem dobrze o siebie:) Gdybym miał ocenić swoją atrakcyjność na przełomie 10lat to właśnie teraz, przed 30 wyglądam najlepiej( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale to może przez moje samozaparcie co by nie być januszem w kubotach;) A jeżeli chodzi o "ruchacza" to taki chłopak między 25-35 w łóżku zrobi z
@panna_aparatka: ależ oczywiście, w każdym wieku można wyglądać dobrze, niezależnie od płci. Są ludzie zadbani i ludzie zapuszczeni. Wiadomo - młodzi wyglądają płodniej niż starzy i tak mają wyglądać, bo to uzasadnione biologicznie, ale pisanie, że kobieta w wieku +25 to już babcia na rynku matrymonialnym mnie trochę rozbawiło i postanowiłam popełnić ten wpis, żeby im trochę uświadomić jak krótkowzroczni są - prawda jest taka, że starość wszystkich dopada.

@Haneul:
Pobierz
źródło: comment_JOW7Ulni4o5dEzjY7eHd3c3sMN5IxKyA.jpg
@KILOBATATY: ja mam 13, a ty mi dwunastaka dajesz?! ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Kaelthas: niektórzy zaczynają się wcześnie zapuszczać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@InsaneMaiden: też tak zawsze myślałam, ale później poznałam kilku nad wyraz dojrzałych nastolatków, którzy przy tym wyglądali bosko, seksownie i zmieniłam zdanie. Jasne, może to nie jest materiał na stały, stabilny związek, ale do seksu - nie miałabym
@cynamonowa: nie bądźmy idiotami, Twoj post to oczywista prowokacja, nie przeszkadza to w zrozumieniu czynników stojących za postem na który była odpowiedzią, oraz wytłumaczeniu dlaczego działa to tylko w jedną stronę względem płci. Twoje upodobania mogą być różne, nic mi do tego, demonstruje jedynie statystyczny trend dotyczący postrzegania atrakcyjności przez płci.