Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozmowy kobiet między sobą są tak prostackie, tak przewidywalne i tak głupie, że aż mi żal dupę ściska.
Moja dziewczyna spotkała się z koleżankami i non stop tylko jakieś opowieści kto przytył, której chłopak się rozgląda za inną, obgadują, plotkują, komentują jak się kto ubrał, kto występuje w telewizji, kto komu czego zazdrości, kto się pewnie puszcza, a kto nigdy sobie nie znajdzie męża.

Wczoraj za to spotkałem się z kumplem, to tak normalnie co tam jak tam w pracy, jak w domu, czy opony już zmienione, rozmawialiśmy o nowotworach trzustki, wyborach w USA, o nowych planach Muska i o najbliższych planach rządu. Wracaliśmy już w zasadzie i zapatrzyliśmy się w Wisłę, zaczęliśmy temat kosmosu, czy jesteśmy w nim sami, co by było gdybyśmy potrafili podróżować z prędkością światła...

Kobiety są po prostu dziwaczne. Znam bardzo mało kobiet, które interesują się czymś więćej niż praca, szkoła i koleżanki. W życiu spotkałem raptem 3 kobiety, z którymi rozmawiało mi się jak z chłopakami - czyli dobrze! bo mogłem porozmawiać o wszystkim i wiedziałem, że podłapie temat i powie coś ciekawego.

Dziewczyny prawie w ogóle nie mają żadnych zainteresowań. Nie mają pasji. Książki, filmy, muzyka. #!$%@?, na litość boską, jaką książkę przeczytałaś ostatnio? Alchemika by Paulo Coelho? Czego ostatnio słuchałaś? Phila Collinsa czy Gangu Albanii?

Czasami to po prostu szkoda czasu na kobiety... A wy wszystkie drogie różowe, które robicie "coś więcej", rozwijacie się i interesujecie się światem - gratuluję. Jesteście lepszym sortem dziewczyn.

#logikarozowychpaskow #szkodagadac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 91
  • Odpowiedz
O przepraszam, ja z moim niedoszłym niebieskim rozmawiałam na przykład o zmianach klimatycznych, niewyjaśnionych zaginięciach, filozofii życiowej i polityce a mimo to pozostał "niedoszłym" ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@aaa_daa: może te rozmowy to były jego wnioski, a twoje przytakiwanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak na portalach randkowych

niebieski sie produkuje, 249159daskdagaf2r42*&&&!$!#


rozowa

aha, rzeczywiście, tak, serio? też tak myśle, będzie źle! ojejciu


najwidoczniej
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik o rozgarnięciu świadczy to, co człowiek w życiu osiągnął. Umiejętność matematycznego myślenia się przydaje, ale nie determinuje wszystkiego.

Jak już tak koniecznie chcesz znać moje CV, to proszę bardzo: jestem na ostatnim semestrze kierunku technicznego, przez wszystkie przeszłam bez ani jednego warunku, właśnie piszę pracę. Obecnie jestem na Erasmusie w Holandii. Po godzinach podróżuję, piszę bloga, robię zdjęcia, uczę się węgierskiego, pracuję w organizacji studenckiej i trenuję sztukę cyrkową. Przykro mi
  • Odpowiedz
o rozgarnięciu świadczy to, co człowiek w życiu osiągnął.


niektórzy osiągają, bo manna im z nieba spadła, mają ciekawe znajomości, dzianych rodziców i różne takie:)

kierunku technicznego


wstydzisz się go, że tak ukrywasz?:)

Po godzinach podróżuję


do sklepu monopolowego i z powrotem:P ?

piszę bloga


o technicznych sprawach zapewne:) ?

robię zdjęcia, uczę się węgierskiego, trenuję sztukę cyrkową


akurat to jest dowód na silne strony artystyczno-humanistyczne:)

Lepiej Ci?


@Snuffkin: a co?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zupełnie jakby faceci nie rozmawiali o głupotach typu modele samochodów czy piłka nożna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak w ogóle to sprawa jest prosta - szukasz dziewczyny, która jest ładna (jak większość facetów), to masz dziewczynę, która jest ładna (lub żadnej ( ͡ ͜ʖ ͡). Jeśli poszukasz mądrej, to zapewniam, że i taką znajdziesz, tyle że niekoniecznie będzie ona dla
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik o czym w ogóle mowa XD pytasz o zainteresowania, a jak odpowiadam, to dalej masz ból dupy. Nie ma sensu dalej karmić trolla, współczuję Twojej dziewczynie, jeżeli taką masz albo kiedykolwiek będziesz miał.
  • Odpowiedz
o czym w ogóle mowa XD


@Snuffkin: nie moja wina, ze nie potrafisz zrozumieć pytan czy pociągnąć tematu

pytasz o zainteresowania, a jak odpowiadam, to dalej masz ból dupy.


ten ból dupy to chyba w twojej figlarnej wyobrazni:)

współczuję Twojej dziewczynie


i na koncu próba ataku czy jakiegos tam poniżenia. typowa różowa, nic sie nie różnicie:) to ty masz ból dupy, jeśli znizasz sie do tego poziomu zamiast odpowiedzieć:)

moze zakonczę
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: Nie no. W sumie to tylko przez poziom skomplikowania naszych istnień. Myślę że ktoś "mądrzejszy" to byłoby dla niego za dużo. Znaczy nie mówię, że on jest za głupi na kogoś mądrzejszego ode mnie, ale nie sądzę żeby było mu to potrzebne.
Swoją drogą, o moim poziomie inteligencji wiedział wystarczająco dużo zanim w ogóle coś się między nami zaczęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie sądzę żeby było mu to potrzebne.


@aaa_daa: ale on może sądzić inaczej nieprawdaż?:) a mówią że to źli mężczyźni zawsze wiedzą lepiej :/

poziom skomplikowania naszych istnień


enigmatycznie:) rownie dobrze mogl to byc powod zakonczenia, bo po co sobie komplikowac dodatkowo?:)
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik:
Żeby troszeczkę #!$%@?ć tym, które nie mają powodów do dumy. To, że są laskami, daje im dupę i pewne przewagi na rynku matrymonialnym za młodu. Ich seksualność ma niezerową wartość, w przeciwieństwie do przeciętnego Janusza. Tyle dostają za darmo, z definicji. Rozum... na to muszą same zapracować. Niektóre go mają. Inne nie.

Makiawelizm faktycznie mają dobry w porównaniu do przeciętnego Janusza. Ale zwykłe laski można orać jak się chce, jeśli
  • Odpowiedz
Ale zwykłe laski można orać jak się chce, jeśli się jest ogarniętym i wykluczy się z równania ich dupy :)


@Sh1eldeR: dlatego właśnie mawiają że nie ma lasek w internecie, bo tutaj nie liczy się wygląd, seksualność, normy społeczne (np rycerze obok, którzy obronią taką zjechaną laskę), a liczy intelekt dlatego jedynie gdzie się udzielają w internecie kobiety to właśnie wizaże i inne szajse gdzie posyłają swoje, przyziemne tematy

mimo, że
  • Odpowiedz