Wpis z mikrobloga

@JakisGlupiKon: a ja mam butelkę Singletona Spey Cascade i piję zarówno z colą jak i czystą, I CO TERAS? Czysta jest ledwo przyzwoita. Poza tym single malty przebijają się bardzo fajnie przez colę - smak jest bogatszy niż w przypadku taniego sikacza i przy tej samych proporcjach cola/whisky zdecydowanie mniej wyczuwalny alkohol. Poza tym wódka z colą jest obrzydliwa. Właśnie jakiś fajny rum czy whisky z colą smakuje świetnie.

@Eyescream:
nie z własnej woli, ale jak już gdzieś jestem i ktoś mówi "ty to lubisz whisky, patrz jaka dobra kupiłem" to z trzech opcji, czysta, z cola, lub woda, wolę rozienczyc trochę. Słyszałeś kiedyś o tym?


@Eyescream: O udawaniu że coś jest dobre bo tak wypada? Przecież te tanie whisky są praktycznie stworzone do tego żeby je z drinkami mieszać.
Ciężko to pić jedynie z wodą lub lodem, dlatego kupuję jedynie
Piszesz jakbym hejcił tych co piją z colą.

Ale z colą to można wódę za 20zł zmieszać a nie trunek powyżej 50zł.


@JakisGlupiKon: No ja to odbieram jako "niezbyt pochlebną" opinię o tych, którzy tak robią :)

@piastun: a ty co? Facet z okładki "heterosexual men's fashion"? xD Ile razy miałeś okazję porównać jakiegoś single malta z tanim blendem? xD Jak trochę więcej latek ci stuknie to zrozumiesz. Najlepszy "nos"
Pobierz geuze - > Piszesz jakbym hejcił tych co piją z colą.

 Ale z colą to można wódę za 2...
źródło: comment_jlJzWHJdZib5bxDpK877TZK3JRYUrtLn.jpg