Wpis z mikrobloga

Whiskey do 100zl nie da sie pic czystej tylko TRZEBA zalac colą xD co ja wlasnie przeczytalem w tym watku.
Na wykopie to sami smakosze widze i bez trunku poniżej 1000 zl za flaszke nie podchodz.

Osobiscie w tym przedziale cenowym preferuje Jamesona i nawet nie wiem jak to smakuje z colą.
@Eyescream: łagodny, waniliowy, niezbyt oleisty, szybko przechodzi w pieprzny finisz, który ma bardzo przyjemną końcówkę przywodzącą na myśl gorzką czekoladę. Jak zwykle w tak młodych whisky, finisz jest bardzo krótki, ale na tle konkurentów z tej kategorii #!$%@? go pewna złożoność. Końcówka lekko alkoholowa.

bardzo dobra łycha ale jak widać gimbom nie pasi bo alko wykrzywia im ryje. to whiskey dla normalnych ludz którzy chcą po robocie walnąć kielicha. i żeby
bleh, jak tylko słyszę: "hurr durr pijesz z cola whisky? Jesteś #!$%@? czy niespełna rozumu hurr?! TOŻ TO PROFANACJA"
to krew mnie nagła zalewa.

Pijta se te swoje jacki danielsy, johny Walkery i inne do 60 zł bez coli i miejcie dalej ból dupy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Eyescream: a niech piją, balan, red label czy jack to alkohole typowo do drinków, w uk płacisz za nie tyle co za niezłą wódkę, ale u nas to synonim luksusu bo kosztuje 3x tyle co dobra flaszka, nie mają jakichś super wartości smakowych, do tego wolałbym kupić sobie dobre wino za 1/2 czy nawet 1/3 tej ceny, natomiast osobiście nie rozumiem fenomenu whiskey z kolo, dokładnie za tą samą cenę można
A z czym mają pić? Ballantines nie nadaje się raczej do picia bez niczego, to typowe tanie whiskey do drinków.


@LordOfTheBananas: a właśnie, że to nie jest WHISKEY, bo to szkockie whisky ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Autor wpisu zalozyl widocznie, ze ballantines jest dobrym alkoholem z walorami smakowymi i stad to "oburzenie"
Wszystkim drobnym alkolikom, ktorzy tu zajrzeli polecam chociaz raz szarpnac sie na single malta i sprobowac odrobine pociagnac bez zadnych dodatkow(woda, cola).