Wpis z mikrobloga

Szkoda słów - czy to przypadek, że jak sprawdzam, dlaczego ktoś został zbanowany, to najczęściej powodem jest multikonto? Czy ktoś naprawdę jest taki głupi, że myśli, że aż tyle osób bawi się w multi? Przecież to porażka jakaś. Mają słabe metody wykrywania multi i banują jak leci - wystarczy, że 2 osoby mają wspólne IP. Banowanie prewencyjne, a potem się tłumacz, że nie używasz multi. Sam padłem tego ofiarą i to jest kpina z userów.
  • 44
@FapinoTrololo: żebyś wiedział. Podpadniesz adminom, bo będziesz się dzielił niewygodnymi treściami, a prześwietlą Ci konto i odkryją, że pół roku temu logowałeś się na laptopie kumpla, który przypadkiem też ma konto na Wykopie, tyle że prawie w ogóle z niego nie korzysta. I już leci ban za multi, bez ostrzeżeń, bez zapytań, bez sprawdzania, czy on w ogóle wykopuje Twoje treści i na odwrót (a np. na odwrót być nie może,
Zawsze mnie zastanawiało jak to jest z multi jak np. żona albo dziecko chą mieć konto na Wykopie a masz tylko jeden komputer w domu. To jakaś paranoja.
@Chudy_: "wystarczy, że 2 osoby mają wspólne IP." bulszit! Ja i mój brat mamy jedno IP, jakiś czas temu brat założył nawet konto tutaj i jakoś nie było żadnego banowania. Jak dotychczas przynajmniej ;D
@dstranz: rozśmieszasz mnie. Kpisz sobie ze mnie? To nigdy nie było, nie jest i nigdy nie będzie moje multikonto w żadnym sensie. Nie mam zamiaru się powtarzać. Takie teksty jak ten potrafią człowieka tylko wk**wić. W dupie mam to, co on wykopywał - nie śledzę jego działalności na Wykopie, tym bardziej że jej praktycznie nie ma. Nigdy nie miałem żadnego multikonta i nie mam zamiaru mieć. Chcesz coś jeszcze dodać?
@dstranz: nie trzeba być wróżką, by przewidzieć, że przytoczysz te konto. Ty naprawdę chcesz ze mnie zrobić idiotę, prawda? Doskonale wiecie, że założyłem je tylko po to, by móc się bronić i nie ma nim żadnej aktywności poza jednym wpisem. Dziwne, że często pozwalaliście innym na używanie nowego konta w czasie, gdy główne jest zbanowane, a te moje nowe, którego usunięcia żądam (dla uściślenia - usunięcia konta Chudy_ nie Chudy,
@Chudy_: Spoko, podeślij na pomoc@wykop.pl prośbę o usunięcie wszystkich kont, których już nie chcesz ;) Tylko pamiętaj, żeby były wysłane z maila na które zarejestrowałeś dane konto. No i nie pomyl loginów, wszędzie te podkreślenia... ;p