Wpis z mikrobloga

Szkoda słów - czy to przypadek, że jak sprawdzam, dlaczego ktoś został zbanowany, to najczęściej powodem jest multikonto? Czy ktoś naprawdę jest taki głupi, że myśli, że aż tyle osób bawi się w multi? Przecież to porażka jakaś. Mają słabe metody wykrywania multi i banują jak leci - wystarczy, że 2 osoby mają wspólne IP. Banowanie prewencyjne, a potem się tłumacz, że nie używasz multi. Sam padłem tego ofiarą i to jest kpina z userów.
  • 44
  • Odpowiedz
@dstranz: Wy nie tylko nie mieliście niepodważalnych dowodów, ale nie mieliście żadnych konkretnych dowodów. Co to za dowód, że kilka razy zalogowałem się z IP należącego do debesciaKus i przypadkiem wykopał on kilka znalezisk, które również ja wykopałem (nawet nie wiem, czy to prawda - nie sprawdzałem tego)? Daję rękę uciąć, że jak już to wykopywał tylko to, co już było na głównej, stąd przypadkowa zbieżność. No po prostu moje super
  • Odpowiedz
@Chudy_: Wiesz no, gdyby ktoś się upierał że to multikonto to by nie było aktywne :) Co nie zmienia faktu, że jeżeli konto jest banowane za multikonto to nie dlatego, że ktoś siedzi w tym samym akademiku.
  • Odpowiedz
@dstranz: to po co te irytujące sugestie?

Co nie zmienia faktu, że jeżeli konto jest banowane za multikonto to nie dlatego, że ktoś siedzi w tym samym akademiku.

W porównaniu z moim przypadkiem powyższy powód zbanowania miałby bardzo silne podłoże...
  • Odpowiedz