Wpis z mikrobloga

Szkoda słów - czy to przypadek, że jak sprawdzam, dlaczego ktoś został zbanowany, to najczęściej powodem jest multikonto? Czy ktoś naprawdę jest taki głupi, że myśli, że aż tyle osób bawi się w multi? Przecież to porażka jakaś. Mają słabe metody wykrywania multi i banują jak leci - wystarczy, że 2 osoby mają wspólne IP. Banowanie prewencyjne, a potem się tłumacz, że nie używasz multi. Sam padłem tego ofiarą i to jest kpina z userów.
  • 44
  • Odpowiedz
@dstranz: robienie sobie jaj z użytkowników to wasza specjalność? Już nie potrafię znaleźć słów na Twoją bezczelność. Nie muszę pisać maila - inni nie musieli. Żądam usunięcia tego konta:

http://www.wykop.pl/ludzie/Chudy__/

Innych (poza pierwszym zbanowanym w 2007, po którym założyłem obecne, więc to nie było multi) nie posiadam. Jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
  • Odpowiedz
@dstranz: raczej oczekuję oświadczenia, że nie posiadam żadnych multikont, a konta debesciaKus i azrazr nie należą do mnie. I przeprosin za sugerowanie nieprawdy.
  • Odpowiedz
@dstranz: w takim razie po co zostało przytoczone? Nie jest losowym kontem, przytoczonym dla przykładu. Poza tym nie tylko o tym koncie wspomniałem.
  • Odpowiedz
@dstranz: dobrze wiesz, że sam je przytoczyłem po zbanowaniu tego, z którego teraz piszę. Napisałem, ze jest kontem chłopaka siostry, u którego też czasem loguję się na Wykop. Nigdy nie należało, nie należy i nigdy nie będzie należeć do mnie. Ewentualnie mogłeś sam wykryć, że niewielka aktywność Chudy_ i azrazr sporadycznie występowała z jednego IP (nigdy jednocześnie), komputera należącego do użytkownika azrazr. Dlatego ja pytam, skąd je wziąłeś, bo możliwości są
  • Odpowiedz
@Chudy_: no więc sam widzisz, te konta łączy coś więcej niż tylko jedno IP. Dlatego masz okazję skorygować swoje stwierdzenie z tego wpisu na górze...
  • Odpowiedz
@dstranz: w praktyce łączyła je SPORADYCZNA (przeliterować?) aktywność z jednego IP. Konto azrazr ma bardzo małą aktywność, od dłuższego czasu w ogóle jej nie ma. Nigdy nie prosiłem ani użytkownika azrazr ani debesciaKus na głosowanie na te same znaleziska, co ja, ani na głosowania na moje znaleziska. Tezy ze wpisu nie mam zamiaru korygować, chyba że udowodnicie, że macie inne metody, które powodują brak pomyłek przy takim banowaniu.

I powtarzam,
  • Odpowiedz
Macie prawo podejrzewać, macie prawo sprawdzać, ale dopóki nie macie niepodważalnych dowodów, to nie macie żadnego prawa sugerować takich rzeczy, jak powyżej, narażając moje dobre imię. Dlatego oczekuję przeprosin.
  • Odpowiedz
@dstranz: cokolwiek bym nie napisał i tak będę bliżej prawdy, niż Wy w swoich osądach wobec mnie, bo Wasze bany i sugestie są od początku do końca nieuzasadnione i nie mają najmniejszego pokrycia w prawdzie. A ja swoje tezy oparłem o to, co obserwuję. O częste bany za multi i o wiele przypadków pretensji użytkowników, że są niesłusznie banowani. Gdy to dopadło również mnie, to uwierz, że nie potrzeba mi już
  • Odpowiedz
@SHOGOKI: oczywiście, że nie ma. Dlatego czekając na 100% pewność nie moglibyśmy moderować Wykopu - w końcu zawsze ktoś może się jakoś wytłumaczyć.
  • Odpowiedz
@dstranz: tylko zamiast rozpatrywać podejrzenia indywidualnie, banujcie jak leci. Jestem w miarę znany na Wykopie wśród stałych bywalców. Sam maciejkiner przyznawał dawniej, że bardzo mu pomagam. Starałem się robić wiele dobrego dla tego serwisu, łącznie ze zgłaszaniem spamu, szukaniu multikont i wnikliwym badaniu sprawy Waszych multi, Jakby tego było mało - dodaję coś na Wykop od święta, po co mi multi? I czy ktoś z takim zapałem w działaniu dla dobra
  • Odpowiedz
Lojalnego dla innych ciekawych userów, lojalnego dla serwisu, dla Was już nigdy więcej. Nie dam sobie pluć w twarz udając, że deszcz pada. Biorąc pod uwagę statystyki i zarobki z reklam, jestem dla was tylko pojedynczym krzykaczem, którego w końcu zbanujecie na stałe, jak będziecie mieli mnie już dość. Tylko wiedzcie, że przez Wasze zachowanie odeszło już wielu szanowanych userów. Nie chcecie, by administracja kojarzyła się zaawansowanym użytkownikom dobrze, nie chcecie przyciągać
  • Odpowiedz