Wpis z mikrobloga

#uk #starter #o2 #giffgaff #rozmowy #emigracja

Mirki szukam operatora, ktory pozwoli mi korzystac z numeru rowniez w UK jak i PL.
obecnie mam giffgaff i wystarczy, ze jestem w PL to nie mam zasiegu, nie mam kontaktu ze znajomymi.
Musze korzystac z drogich PL sieci typu plus, gdzie za polaczenia place 10x tyle co w gg ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pozatym chcialbym miec jeden numer nawet jak jestem w PL czy UK.
Czy o2 obsluguje roaming? Doradzcie co kupic.
  • 11
@lycamob: mam w Three. Przed wyjazdem zaladowalem za 10 gbp, pojechalem do Polski, przez tydzien 2-3 telefony dziennie, zasieg mialem z Play, na koncie zostalo troche srodkow, nie wiem w sumie ile.
Ogolnie w kazdej sieci bedziesz mial zasieg - tylko wlacz sobie roaming w telefonie (i w sieci).
We Three mozesz z Polski korzystac ze swoich pakietow, ale ogolnie nie polecam (problemy z zasiegiem w UK)
@piwniczak: dziwuje się doprawdy z tymi problemami z zasięgiem, ja praktycznie wszędzie gdzie jestem mam 4G i zero problemów z zasięgiem... Jak miałem w O2 to myślałem, że mnie krew zaleje. Zapewne zależy od rejonu ale z tego co kojarzę mieszkasz w Londynie lub przedmieściach? Ja mieszkam w Gloucestershire i tak jak mówię nie mam w ogóle zastrzeżeń.
@lycamob: Vodafone. Tylko teraz nie ma fajnych promocji na sim only deals. Ale w tym miesiącu w PL wykorzystałem do bólu 2GB neta który mi dali i wydzwoniłem prawie 2h. Dzisiaj przyszedł sms, że w stosunku do standardowej taryfy roamingowej jestem 100£ do przodu ( ͡ ͜ʖ ͡) A wszystko za 14/mc.