Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, #rozowepaski #niebieskiepaski
Jak zasugerowac, ogolnie jak zaczac rozmowe z niebieskim, ze chcialabym się zareczyc? Przeciez nie wypale 'anon, co powiesz na zareczyny' :p
Zwiazek lvl 1.5, ja 22, niebieski 26. Razem zarabiamy 5k, mamy wlasne mieszkanie i samochod bez kredytow. (uprzedzajac pytania, tak, prezent od moich rodzicow).
Miedzy nami wszystko super od poczatku, zadnych klotni, wspolne finanse, wspolne zwierzeta.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 96
@Pirat_Brodacz w tam, gadanie. Jak cos sie ma rozpasc to sie rozpadnie, obojetnie czy po 2 latach czy 20, ale to tez nie jest powod zeby zadnych krokow do przodu nie robic, przeciez nigdy nie wiesz co bedzie w przyszlosci :)

@AnonimoweMirkoWyznania ja bym nie sugerowala, bo to psuje cala zabawe i niespodzianke. No moze delikatnie cos bym powspominala na Twoim miejscu za rok, imo 2 lata to taki optymalny moment na
@AnonimoweMirkoWyznania: nie, nie mów mu nic. Serio chcesz zeby się oświadczył bo Ty nalegasz? Nie wolisz poczekać żeby zrobił to sam z siebie? Tak, żeby był pewny że tego chce i żeby to wypłynęło z jego serca?
Ale Wy baby to jesteście głupie, ja bym nie miała żadnej satysfakcji gdyby mi się niebieski oświadczył bo ja tego chcę xD takie zaręczyny to nie zaręczyny.