Wpis z mikrobloga

CEBULA POWRACA! Tablet Chuwi HI8 znów dostępny w promocji -50/100$ LINK z opisem

Dodajemy tablet do koszyka + zapychacz do kwoty łącznej 100$ i używamy kuponu -50/100$, następnie możemy skasować zapychacz (jeśli pochodzi z innego magazynu niż tablet).

Link do wczorajszego wpisu

Jedno konto-jeden zakup!

Najlepsza cebula z Banggood zawsze na Banggood Cebula Deals

#banggood #bgcebuladeals #cebuladeals #chuwi #chuwihi8 #tablet #blackfriday #promocje #promocja #aliexpress
Pobierz BGcebulaDeals - CEBULA POWRACA! Tablet Chuwi HI8 znów dostępny w promocji -50/100$ LI...
źródło: comment_7gcsKCUytVLY8Rr3O5XsJUWsd8wLsPPG.jpg
  • 185
@trejn: Tak, anulować zapychacz po zakupie- produkty muszą być z innych magazynów, magazyny widać po dodaniu do koszyka- np. w przykładzie ode mnie kamerka jest z magazynu CNGZ3 a tablet: CNDG.
Musisz pamiętać, że nie odejmie Ci pełnej kwoty za zapychacz a cene zapychacza pomniejszoną kuponem.
Można też wybrać z listy coś co się nam przyda lub będziemy mogli odsprzedać w PL
@re-member85: Pojawił się chuwi hi8 do którego linka dodałem, a zapychacze działają- muszą być z aktualnej listy. racja- nie ma już tych tanich jak ładowarka czy ledy. Tagi dokładnie takie, pod jakimi pojawił się wczorajszy wpis.
@BGcebulaDeals: ok, brak najtańszych przedmiotów za 0,89$, dyskwalifikuje tag #cebuladeals (chociaż nawet z najtańszymi się nie kwalifikuje). Pojechałeś i to ostro z tagowaniem. Sprawdziłeś chociaż w jakiej cenie dostępne są tablety z najtańszymi "zapychaczami" czy tylko zobaczyłeś, że pojawiły się w ofercie tablety?
@re-member85: "po dodaniu tego zapychacza i jego anulowaniu za tablet zapłacimy: 58.03$ (kwota anulowana za zapychacz- 24.95$)" nie, nie jest to najtańszy zapychacz. Przez dwa dni #cebuladeals był ok, nikt złego słowa nie powiedział a dziś widzisz problem? Czy to dlatego, że ty już kupiłeś więc nie chcesz widzieć wpisu na ten temat? Są osoby- na przykład te które zawołałem- które nie zdążyły kupić.