Wpis z mikrobloga

@Szczebaks: przez rok wspolpracowalem z najbardziej znanym ukrainskim dziennikarzem Anatolijem Szarijem, bylem w tym czasie w 50 krajach jako dziennikarz. Bylem na Majdanie, na wojnie w Donbasie, Irak, Turcja, Naddniestrze i tak dalej. Razem z uchodzcami przeszedlem szlak Turcja-Balkany-Niemcy-UK. Zajmuje sie tematyka wschodnia. Jestem bardziej znany na wschodzie niz w Polsce z prostego wzgledu - moje materialy wychodzily u Szarija po rosyjsku. Jestem tez bardziej aktywny w rosyjskojezycznych sieciach spolecznosciowych.
  • Odpowiedz
przez rok wspolpracowalem z najbardziej znanym ukrainskim dziennikarzem Anatolijem Szarijem


@tomasz-maciejczuk: Ale najbardziej znanym to chyba na youtubie. To tak jakby powiedziec, że Max Kolonko jest najbardziej znanym polskim dziennikarzem.
  • Odpowiedz
@szurszur: najbardziej znanym - i to bez przegiecia. Szarija zna naprawde ogrom ludzi na Ukrainie, w Rosji i na Bialorusi. Kolonko jest znacznie mniej rozpoznawalny. Chcesz mozemy sie zabawic w gre - jaki ukrainski dziennikarz moze stanac w szranki "o popularnosc" z Szarijem?
  • Odpowiedz
@merged: oplaca sie wtedy kiedy sa zamowienia na materialy. Czasami trzeba wylozyc sporo swojej kasy, zeby cos osiagnac i sprzedac. Dziecko w domu... coz, wielu Polakow ma dzieci gdzies tam w domu, placa alimenty i zyja, prawda? Uprzejmie prosze nie uzywac mojego dziecka jako argumentu w dyskusji. Nie mam ochoty rozmawiac o moim zyciu prywatnym oraz o swoich problemach rodzinnych. Prosze to uszanowac.
  • Odpowiedz