Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczky ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obiecaliśmy wczoraj wieczorem, że w ciągu tego weekendu możecie zgarnąć u nas super nagrody #rozdajo i słowa dotrzymujemy.

Utrzymując tematykę #gaming, mamy dla was wypasioną myszkę firmy #roccat, która na sprzęcie dla graczy zna się jak mało kto ( ͡ ͜ʖ ͡)

Myszkę rozlosujemy wśród plusujących ten wpis, wyniki podamy jutro. Wtedy też pojawi się jeszcze grubsze #rozdajo, które będzie podsumowaniem całej naszej serii #glupiewykopowezabawy, organizowanej z okazji startu naszego serwisu 28.11 #cybermonday.


W turnieju na start będziecie mogli za darmo spróbować sił w kolejną naszą grę, a do wygrania będzie #telewizor LED marki #lg, na którym możecie obejrzeć Kevina w czasie Świąt albo Sylwester z Jedynką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obserwujcie nas i czekajcie na kolejne wpisy!

Załóż konto już dziś i odbierz darmową paczkę HCN na pierwszy turniej.

#hophands #gry #sprzetkomputerowy
HopHands_pl - Siemanko Mireczky ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obiecaliśmy wczoraj wieczorem, że w ci...

źródło: comment_YO5KHLrEhKwEPRjckP8tbcC2c9j3JQG3.jpg

Pobierz
  • 32
@HopHands_pl: Najbardziej katowana chyba była przy okazji gry w Diablo II, ale po kilku dniach się zlitowałem i podłączyłem starą myszkę w końcu kiedyś grało się na kulkowej i też było świetnie ;) A generalnie raczej gram w stare klasyki jak właśnie Diablo, Heroes III, czy Vice City. Właśnie zorientowałem się, że Wiedźmin 1 został wydany ponad 9 lat temu, chyba też powoli można uznać go za klasyka, a bardzo lubię
@HopHands_pl Ja wiem, że atencja się musi zgadzać, ale takie konkursy tylko na plusowanie to nieporozumienie. Z drugiej strony jak zrobiłem #rozdajo kilka razy i zamiast plusów chciałem aby każdy chętny dał mi jakiś rysunek to odzew był sporadyczny.