Wpis z mikrobloga

@adrix: ok, co jeszcze ciekawego odkryłem na tej stronie to ten portfel Samuraj, już korzystam z Sentinela a ich nowy portfel wskazuje kierunek w którym będzie podążał bitcoin. W portfelu zintegrowane będą bardzo przydatne funkcje, RBF, miksery i TOR, to jest kierunek, który mi bardzo odpowiada.
@muzzy74: Ver od dłuższego czasu jest oderwany od rzeczywistości, jego działania są dalekie od wspierania idei BTC, ostatnio bardziej wspiera banksterskie projekty, a społeczność BTC chce podzielić. Moim zdaniem ostatnia to osoba przed Hearn'em, która chce dobrze dla btc ...
@adrix: czego ver chce? Niczego innego jak rządzić, dyktować kierunek.
On jest oderwany od rzeczywistości
@muzzy74: posłuchałem chwilę tego i faktycznie ten człowiek jest nawiedzony, on nie wie o czym mówi. Po co nam byłby jakiś bitcoin gdyby mogły nim manipulować jakieś takie wymoczki jak ver? Przecież to w ogóle nie miało by sensu. Wyluzuj, nie słuchaj verów i jemu podobnych, szkoda czasu i nerwów. Że też Adam zaprosił go
@muzzy74: krótka odpowiedź na krótkie pytanie na temat debaty o wielkości bloku. Ja nie słucham nikogo, ja słucham samego siebie ale ten koleś gada coś co dokładnie urodziło się w mojej głowie dużo wcześniej.

Bitcoin Q&A: Scaling and the block size debate
p.....4 - @muzzy74: krótka odpowiedź na krótkie pytanie na temat debaty o wielkości b...