Wpis z mikrobloga

#miband #xiaomi

Taka tam aktualizacja naszej opaski. Drenaż baterii pewnie większy, ale co tam! Pięknie to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Gdy dzwoni do nas osoba, której nie mamy zapisanej w kontaktach to pod ikoną słuchawki pojawia się przewijający numer tej osoby.

- Jeżeli osoba dzwoniąca jest w naszych kontaktach to wyświetla się jej nazwa.

- W przypadku dostania wiadomości sms wyświetla się ikona wiadomości oraz kontakt/ numer telefonu nadawcy.

Opcja ta pojawiła się w:
MiFit 2.2.7, algorytm 1.0.82. Firmware V1.0.1.21

Co zrobić gdy pomimo posiadanej wyżej wersji nie działa?
1) Zmień język na chiński w ustawieniach telefonu
2) Uruchom ponownie telefon
3) Włącz MiFit, powinien rozpocząć się proces aktualizacji.
4) Masz nowe opcje - przetestuj, czy działa ;)
5) Możesz zmienić już na nasz z języka chińskiego.

Jak nie działa to piszcie, a coś pomyślimy. Dla mnie to jest nowość i dopiero udało mi się wykombinować, aby to działało. Nie wyłączyło się po ponownym uruchomieniu telefonu, więc to chyba znak, że będzie działać (zwłaszcza, że się zaktualizowało)

Przy okazji pozwolę sobie zaprosić jeszcze raz do mojego filmu z wrażeń użytkowania Mi band 2. Jeżeli macie ochotę to również zapraszam do obejrzenia pozostałych filmów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=q9gvIHNC83w
Fuksy - #miband #xiaomi

Taka tam aktualizacja naszej opaski. Drenaż baterii pewnie...

źródło: comment_1G7cIuRgBC9ageaMZvsgEpiJ2DAWdEWD.jpg

Pobierz
  • 36
@Fuksy hey mam taki problem że nie wiem jak ustawić chiński na android 7, weźmie to wiem ale widząc tylko szlaczki domki itp a po wejściu jeszcze kilka innych do wyboru chyba będę musiał wymieknac. W mi fit jest ta opcja jakiś inaczej rozpisane czy dalej menu jest bez zmian?
@SquashPL: Robiłeś jak pisałem? Na wersji 2.2.7 - > Zmiana języka, restart, włączenie mifit (tutaj na każdym z moich urządzeń włączała się ponowna aktualizacja) i opcja powinna domyślnie działać.
@honzo90: Zobacz na ss.
@MichalQ20: Nie mam pojęcia o co może chodzić. Ja również mam z tym styczność pierwszy raz, więc kombinuj i daj znać jak coś ;)
@honzo90: Zrób jak pisałem wyżej.
@trollasek: Dokładnie. Teraz widac nie
Fuksy - @SquashPL: Robiłeś jak pisałem? Na wersji 2.2.7 - > Zmiana języka, restart, w...

źródło: comment_fARWF2PZwDqXloP9nOsOzxgpKnpswXUZ.jpg

Pobierz
@honzo90: Restart telefonu -> odpalenie MiFit - powinna wskoczyć aktualizacja po czym powinno działać.
@KLIFord: Dla mnie tez jest to nowość. Jest to skierowane i testowane na chińskim rynku, więc to że nie działa może być z tym związane. Trzeba kurcze czekać, aż będzie to stabilne i dostępne przy każdym języku. Szkoda, że Ci nie działa :( Wpis jest taką ciekawostką - testową jak widać. Pozdrawiam Cie serdecznie!
@MichalQ20:
@MichalQ20: Dokładnie. Mam nadzieje, że nikt mnie nie 'zje' że mu nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodałem wpis, bo uznałem, że fajnie będzie się podzielić co nas czeka. Nie mam zamiaru siedzieć na chińskim języku tylko po to by mi dobrze działało, ale co by nie mówić działa. I potwierdziłeś to Ty. Czekajmy!
@Fuksy a już się ucieszylem, że aż różowa z synem obudzielem... A tu prawie...

Udałem się na apk mirror i pobralem najnowszy update mifit 2.2.7 w wersji 3108 bo dopiero ten ma algorytm 1.0.82!

Po instalacji apk i uruchomieniu opaska dostała aktualizacje firmware do 1.0.1.21 i już się zrobiło mi ciepło :-)

W ustawieniach mifit poprosił o dostep do kontaktów a potem do sms to już w ogóle uroslem, myślę no tak