Wpis z mikrobloga

@GSXR600: @kleeb: Muszę przyznać, że narazie wygrywa Golf 1/2, bo jest tego troche na okolicznych wsiach w calkiem fajnym stanie i dobrej kasie. 80ka mysle ze też wchodzi w gre.
@Kejran: golfow sporo jest. Zobacz Astra gsi. Albo Vectra a GT. Ciekawe auto. W Polsce tanie, a w Niemczech coraz droższe. W124 jest fajnym wyborem. Na szerokiej listwie.
@Kejran zalezy jaka kasa, w124 w coupe swietna sprawa ale nie wiem jaki masz budzet, za e30 wolaja juz sporo, moze jakas audi 80 z dobrym motorem i quattro? w odroznieniu do bmw i merca masz wtedy pancerna blache o ile nie bylo bite.
@Kejran: inne e34 xD, e30 ale się cenią, w124/w201, golf 2, jedynka golfa to juz chyba rzadkość, audi 80b3/100. No i jaki budzet? Ja się zakochałem w e34 ostatnio, te lampy () no i nie jest jeszcze jakoś ekstremalnie droga do 15k idzie wyrwać ładny egzemplarz.
@Kejran szukaj B3 quattro i rób swap na 1.8t:) ostatnio mi wpadł głód głowy taki właśnie pomysł ale w tym roku jeszcze nie próbuje realizacji. W necie jest sporo wiadomości na temat.