Wpis z mikrobloga

Mirunie.

Jak część z was wie od pół roku prowadzę dziennik w tagu #rottredukcja w którym opisuję jak idzie mi zrzucanie wagi.

Sporo osób zaczęło mnie pytać o porady: jak zacząć, co robić, jak ułożyć dietę, jak ćwiczyć. Lubię dzielić się tym czego się nauczyłem bo w każdej pytającej osobie widzę siebie także chętnie odpisuję na wszystkie wiadomości.

Gdy zaczynałem pół roku temu sam nie miałem tej wiedzy, przyszła z czasem i za uprzejmością serdecznych mi ludzi.

Myślałem nad założeniem kanału na Youtube na którym opisywałbym co należy krok po kroku wprowadzić, jak to robić, czego się trzymać, z perspektywy człowieka który sam miał problemy z ogarnięciem tego wszystkiego i sam miał gigantyczny problem z otyłością.

Oglądalibyście coś takiego? Jest sens coś takiego nagrywać?

"JUŻ NIE BĘDĘ GRUBY ANYMORE, CHUDY TEŻ K****A NIE BĘDĘ!"
-- Cytat - Paweł Rak (2015)

STAN REDUKCJI:
WAGA POCZĄTKOWA: 170kg (152 od maja)
OBECNIE: 98,6kg
LBM: 80kg (DEXA SCAN z Września)
BF: 18,8%
Wzrost: 185cm
Wiek: 27 lat

#rottredukcja #mikrokoksy #chudnijzwykopem #silownia #dieta #mirkokoksy #odchudzanie
  • 12
@corpseRott: myślę, że pomysł sam w sobie ciekawy ale tj @Duzy_Dziki_Zwierz: napisał

Wiekszosci sie kilku zdan prZeczytać nie chce, a ty wymagasz zeby film obejrzeli

A patrząc na codziennie te same pytania w #mikrokoksy ludzie są tak #!$%@? leniwi, że jak im podasz wszystko na tacy to i tak będą chcieli, żebyś coś za nich zrobił (plan napisał/makro policzył, dodaj co chcesz jeszcze)
Nie mniej jednak, ja tam lubię pooglądać
@corpseRott: wszystko co potrzeba jest podpiete w tagu silownia. Wystarczy w niego kliknac i przeczytac zalaczone materialy. Wiec szkoda twojego czasu bo tak jak pisza mirki wyzej, ludzie sa leniwi i nawet nie chce im sie przeczytac paru zdan a twoj poradnik pewnie zbierze pare plusow a nastepnego dnia wszyscy o nim zapomna i zaczna sie te same pytania.
@pokey: kolego, masz mozliwosc przeciez czarnolistowania jesli nie masz ochoty czytac akurat moich wpisow i tak ci przeszkadza ze bez koszulki pokaze sie dopiero w maju. Nie trolluj