Wpis z mikrobloga

1 244 304 - 108 = 1 244 196

#rowerowykrakow z @44zw i Radkiem Krupą. Radek to jest taki gość co w tym roku ma już 46 tys. km zrobione... To jest człowiek, który pracuje, jeździ rowerem i śpi. Cykloza w najpoważniejszym, klinicznym stanie.

Setka zrobiona crossem, bo @Kejcia26 może to ja nie? Dawniej robiłem setki, dwusetki crossem, ale człowiek odwykł. Ale, jako że ten rower ma błotniczki, to dziś nawet trochę offroadu, na torze nawet udało się jedną hopkę "hopnąć", na te większe brakło sprzętu i odwagi.

W #krakow dziś #ksw - to się chyba tłumaczy jako Kijowe Sztuki Walki? Kompromitujące Sztuki Walki? Bo jak widzę "walczy" Popek z Pudzanem...

#100km (nr 116) #rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 1 244 304 - 108 = 1 244 196

#rowerowykrakow z @44zw i Radkiem Krupą. Rade...
źródło: comment_QrsFB97kALWMqWhsKPMIs72qAfl9tUWP.jpg
  • 14
@SteffK: @metaxy: Tak, podobno chcą je zniszczyć bo w parku budują pumptrack i uznano że będzie gdzie jeździć a hopy zostaną zaorane bo są zbudowane nielegalnie. Tak słyszałem, nie wiem ile w tym prawdy. Na stronie parku jest tylko napisane:

"Zakładamy, że proponowany tor rowerowy zapewni na tyle dużo atrakcji, że Park Lotników Polskich przestanie być niszczony, a rowerzyści, którzy wykonali nielegalnie skocznie skorzystają z pumptrack’a i nie będą budować
@metaxy: Będzie asfaltowy, więc pewnie i szosą będzie można całkiem fajnie po tym pojeździć.
Dzisiaj hopki, niedługo pumptrack, to jeszcze trochę i crossa na MTB zamienisz ;)