Wpis z mikrobloga

@Kapitalis: jak sobie przypomnę jak mój współlokator był kurierem w siódemce, czy czymś takim, to znowu robi mi sie żal tych ludzi.
kuźwa robota po 12 godzin dziennie, za psią kase +ogrom odpowiedzialności i szef janusz.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Elastyczny czas dostawy - pod warunkiem że będzie to dzień roboczy w godzinach od 9 do 13. A jak nie to #!$%@? za miasto do magazynu sam sobie odebrać. To już wolę awizo z poczty obok.
  • Odpowiedz
@wole_sie_nastukac: nikt nikogo nie zmusza do pracy jako listonosz. Nie mowie, ze to latwa praca czy cos, ale jakby zadzwonil zeby zejsc to bym nawet zszedl czy cos. A nic mnie tak nie #!$%@? jak zamawianie do domu a odbieranie na poczcie w kolejce
  • Odpowiedz
@trustME: a ich #!$%@? tekst "ALE JA BYŁEM CAŁY CZAS W DOMU!!!" kiedy przy dopytaniu wychodzi, że ktoś jeszcze po drodze był w sklepie, wyszedł na kawe do sąsiadki i w sumie domofon dzwonił, ale on się kąpał i nie mógł wpuścić. Wiadomo, ani listonosze, ani zamawiający nie są święci.
  • Odpowiedz
@Kapitalis: ja #!$%@? jakież to prawdziwe, najlepiej jak jest podany nr telefonu na przesyłce (aliexpress) i zły adres np 123 zamiast 12/3, myślicie że ktokolwiek zadzwoni z prośbą o poprawienie adresu? Ni #!$%@?, polezy tydzień na poczcie i zwrot do Chin. #!$%@? pocztę polską.
  • Odpowiedz