Wpis z mikrobloga

Komisy bym omijał szerokim łukiem. Nie znam nikogo kto by się nie "przejechał " na tych zakupach. Od osoby prywatnej najlepiej. Ewentualnie po leasingu tez są ciekawe oferty tylko nie wiem czy do 25 tysięcy znajdziesz. Ja kupiłem huyndaia i30 i śmiga mi się nim bardzo przyjemnie.
@hipodrom: rocznik 2009 dałem 25k od osoby prywatnej. Jeżdżę tylko po mieście Wiec wziąłem 1.4 benzyna. Wyprzedzanie trochę trwa ale da się :D to zwykły hatchback
@hipodrom: auto jest fajne i przestronne, ale jak poszukujesz czegoś czym chcesz wyprzedzić i przy okazji nie obliczać skomplikowanych wzorów czy możesz to nie bierz. Niby 110 koni, ale nie jedzie
@Alvenaerle: i na każdej nierówności dźwięk plastików go z czasem pozbawia słuchu. Autko tylko z zewnątrz fajnie wyglada. W środku jak za komuny, i do tego kiepskiej jakości materiały. Chociaż maja swoich zwolenników, jak każda marka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co kto lubi.

Jedno jest pewnie kupując autko za 25000 trzeba mieć ~ 5000 na wydatki z nim związane na początku/po zakupie.
@b4art: Renault ma ten minus że kupić dobrą benzynę (w sensie mocną, bo wadliwych tam nie ma właściwie żadnych, to nie 1.9 dci) jest ciężko, stan to inna kwestia - jest sporo poflotowych Megane 3 w przeciętnym stanie i sporo ściągniętych Lagun 3 2.0 dci prosto od Niemca z 300kkm+ na blacie w równie średnim stanie.
hehe volvo xD sprawdź sobie ceny części a do tego koszty serwisu, bo byle Mietek Ci tego nie naprawi xD


@lubielizacosy: wyszła Twoja dusza pasaciarza, samochód to nie tylko tanie części i małe spalanie
inaczej postrzegamy samochody
hehe volvo xD sprawdź sobie ceny części a do tego koszty serwisu, bo byle Mietek Ci tego nie naprawi xD


@lubielizacosy: wyszła Twoja dusza pasaciarza, samochód to nie tylko tanie części i małe spalanie

inaczej postrzegamy samochody


@Wilier: xD skoro ktoś ''uzbierał'' ledwo 25k na samochód to nie stać go na utrzymanie samochodu w którym byle zrobienie czegokolwiek idzie w tysiące, a te volvo niczym szczególnym i tak się nie