Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że jest okres Świąteczny, a nie wszyscy mają tyle szczęścia co przeciętny Wykopowicz, chciałbym zrobić taką mini-akcję.

Wraz z kilkoma użytkownikami, którym zostały bony za newsletter do sklepu #emag i postanowili je oddać w słusznej sprawie, robimy małe charytatywne #cebuladeals

Pomóż tym, którzy potrzebują, nic nie tracąc

Każdy, kto przeleje minimum 7 złotych na konto dowolnej organizacji charytatywnej i wyśle mi na PRIV potwierdzenie takiego przelewu (z dzisiejszą datą, można zamazać dane personalne, można zrobić screenshota), dostanie karte podarunkową do sklepu EMAG (dawniej #agito) na kwotę 10zł (z darmową dostawą kurierem do konca roku, karta w formie kodu do wklejenia podczas zamówienia z dowolnego maila).

Kody są ważne do 31.12.16r. Jedna osoba może skorzystać z tego tylko raz. Zielonki nie biorą udziału z wiadomych przyczyn. Napiszę w tym wątku, jak zostanie już mało kodów i jak się wszystkie rozejdą.

I pamiętajcie - WARTO POMAGAĆ! W tym wypadku z naciskiem na słowo WARTO :)

Ps. Proszę kilka osób, które jako pierwsze otrzymają karty podarunkowe, by potwierdziły, że to nie scam.

#rozdajo (bo 3zł za free) #charytatywnie #pomoc #swieta
  • 19
@WartoPomagac: Nie chce mi się, czasem pomagam, ale to raczej z dobroci serca lub bycia naiwnym człowiekiem niekiedy, te kupony nie są mi potrzebne, a nie chce robić z siebie takiego Lewandowskiego, który pomaga dla rozgłosu i odpisu podatku ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

PS. Poza tym przygarnąłem w wakacje 2 bezdomne koty myślę, że to wystarczająca porcja dobroci na 6 miesięcy.
W