Wpis z mikrobloga

I jak tam Obozie Zdrady Narodowej, jak tam Wasz #ciamajdan? Chęci do walki na mrozie przygasły, na manifestacje pod sejmem już praktycznie nikt nie przyszedł, nawet już barierki zdjęli, to teraz przyjmujecie taktykę dzwonienia do posłów z pogróżkami, np. takimi, że zgwałcicie ich córkę?

Oczywiście zaznaczam że wpis jest czysto prowokacyjny, i ma na celu wywołać gównoburzę. Taki mam akuratnie nastrój, chociaż przecież napisałem prawdę, a nawet podałem źródła.

Wołam #neuropa.


  • 23
@Haqim: Sam nie dałbym więcej. W przeciwieństwie do neuropków, nie jestem dobry w robieniu baitów, to w sumie pierwsza próba ever. Muszę sobie włączyć nastrój świąteczny chyba, bo mnie ochota na głupie dyskusje nachodzi.

No ale jakby ktoś do meritum chciałby się odnieść, to ja chętnie.
@Majk_: Ale ja nie napisałem niczego nieprawdziwego. Poczytaj źródła, wszystko to miało miejsce.

No i oczywiście jesteście Obozem Zdrady Narodowej, a także #ciamajdan Wam nie wyszedł (na szczęście). Bait jest tylko dlatego, że Was wołam do dyskusji, z której nic nie wyniknie, bo Wy zawsze kłamiecie ile się da, tak jak wczoraj z tymi rzekomymi instrukcjami dla PiSowskich trolli. Może nie do końca prawidłowo zastosowałem tutaj klasyczne znaczenie pojęcia "bait". Chodziło
@niepaleiniebede: Nocna zmiana trwała jeden dzień. Pucz w Turcji, gdyby się udał, trwałby może z tydzień, może mniej. Tylko Majdan na Ukrainie trwał długo.

Zatem jeśli historia nas czegoś uczy, to znaczy że zwyczajnie bredzisz pod tezę. Różne bywały przypadki, bywały i krótko, i długo trwające przewroty.

Inna rzecz, że już samo zablokowanie uchwalenia ustawy budżetowej (jakkolwiek #!$%@? by ona nie była), gdyby się im udało, to zakończyłoby się przedwczesnymi wyborami
Wam nie wyszedł (na szczęście)


@MattJedi: Ciamajdan trwa, podobno ktoś tam w sejmie jeszcze koczuje. :D Do stycznia mają koczować, bo wtedy niemieckie media podadzą, że zaczęli protest w 2016 a skończyli w 2017, czyli okupacja sejmu trwała w zaokrągleniu rok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niepaleiniebede: Udowodnij zatem kłamstwo, a następnie zarzuć zdjęciem z jakiegoś podręcznika z gimnazjum (ja niestety do takowych dostępu już dawno nie mam), w którym miałaby być jakaś rzekoma wiedza, której ja nie mam.
@niepaleiniebede:

udowodnilam klamstwo w usunietym poscie

Nie przeczytałem całego, bo mnie w nim obrażałaś. Możesz spróbować jeszcze raz, ale grzeczniej, nadpobudliwa młoda istoto.

.
Prezydent może skrócić kadencje sejmu i senatu, w razie nieprzedstawienia mu ustawy budżetowej do podpisu w ciągu 4 miesięcy od dnia przedłożenia sejmowi jej projektu. Jako że przed podpisaniem ustawy budżetowej jeszcze długa droga, no bo jeszcze przed nią senat, znowu sejm i na końcu prezydent, to
@MattJedi: fakt, wysilasz sie na marne, bo tworzysz chochola, moze to nie musi, a juz na pewno z takiej mozliwosci nie skorzystalby maliniak.
skoro az tak bardzo nie znasz prawa, to jakim prawem oceniasz, czy to co robi Timmermans to hucpa? on robi to, czego wymaga od niego prawo, ktore zostalo przyjete takze glosem polski (przez podpis kaczynskiego). jezeli sie to polsce nie podoba to wystepuje z unii- droga wolna, a
@niepaleiniebede: Może, ale nie musi, tak samo jak zdrajca Lech Kaczyński mógł, ale nie musiał podpisać Traktatu Lizbońskiego. No ale wicie rozumicie, były naciski, jak to się później tłumaczyli. Podobnie było podczas ostatniego (również niedobrego) rządu PiS, gdzie kadencja została skrócona. Koalicja została rozbita, dzisiaj wiadomo po której stronie trzyma się tak naprawdę Giertych, zakulisowo wykonano kilka ruchów, media szerzyły swoją propagandę, wyszło jak wyszło, i wszystko jasne. Tak czy owak,
@MattJedi: nie ma bezposredniego skutku w postaci skrocenia kadencji= kadencja nie zostalaby skrocona, maliniak lamie konstytucje by ulatwic rzadzenie wlasnej partii, a ty myslisz, ze skorzytsalby Z MOZLIWOSCI niekorzystnej dla wlasnej partii (bo w tym momencie nie mieliby wiekszosci samodzielnej). nie uchwalenie budzetu-rzad prowadzi polityke na podstawie projektu, wszystkie inne mozliwosci to absurd w tym wypadku. pis ma wiekszosc wiec jesli powtorzylby glosowanie zgodn ie z prawem, z regulaminem sejmu, W
@niepaleiniebede: Sorry, ale w oświadczenia tego człowieka nie wierzę, bo zwyczajnie kłamie. Gdybym był nim, i robił to co on, to też bym pewnie kłamał, no bo co innego by mi zostało. Zresztą to nie tylko moja opinia, ten człowiek został powszechnie wyśmiany. Tylko neuropa go broni, ale no cóż, z czegoś musi żyć.

No a skoro przyznałaś że temat wykracza poza Twoje zdolności, ignorując zupełnie cały kontekst sytuacyjny który zresztą