Wpis z mikrobloga

Czy ja jestem jakiś dziwny że uważam że oświadczyny w wigilię to #!$%@? pomysł? Na facebooku nasrane oświadczynami i z tego co widze to wszyscy zdjęcia jak facet klęka przed różowym a z tyłu janusz i grażyna xD Romantyczne w #!$%@?.

Może ja jestem jakiś dziwny ale jak można to zrobić przy całej rodzinie? Jeszcze z wujkami,ciotkami,kuzynami. No #!$%@?

##!$%@? #bekazpodludzi #rakcontent
  • 123
@The_Riddler: Z racji tego, ze i tak miałem zamiar się oświadczyć a chciałem przycebulić na prezencie dla różowego to wpadłem na pomysł, że jak kupię pierścionek (i tak miałbym go kupić) to prezent będę miał z głowy.
O tym, że jest jakiś zwyczaj oświadczania się w wigilię dowiedziałem się dopiero po wszystkim. No i ch*j no i cześć wyszedłem na Sebe Janusza. #zalesie
@The_Riddler: Przecież to zależy od okoliczności. Generalnie takie nagłe oświadczyny przy jakichś wujkach januszach to lipa, ale potrafię sobie wyobrazić mniejsze grono rodzinne, gdzie wszyscy mają dobre, bliskie relacje, wszyscy wiedzą, że związek młodych jest poważny i wiadomo, że powie tak, a sama panna czuje się komfortowo w otoczeniu rodziny, to wtedy nie widzę problemu.

Ja bym wolał sam na sam, na spokojnie i bez świadków załatwić sprawę, ale nie każdy