Wpis z mikrobloga

@programistalvlhard: ja na razie gram ciagle z #!$%@? potworami pogodowymi. Na grzybowa piechote trafilem ze 3 razy dopiero i jest nie do opanowania. Nawet jak aardem chce ich #!$%@? to szybko ich ozlacaja albo czyste niebo robia :/
@Tomm16: Jezu a ty dalej swoje z tymi pogodami. Przecież to nawet nie ma porównania do tego co #!$%@? KP. Zresztą masz Brzask i D-bombę żeby pokazać środkowy palec Geraltowi z Aardem. Za to nie ma nic sensownego na złote karty, które KP wytwarza w #!$%@? ilościach. Zresztą nie bez powodu masz limit do 4 złotych w talii, bo są praktycznie nietykalne. A nie czekaj... odzłacać może KP brązowymi jednostkami i
@TlustodupyBialorusin: A ty dalej swoje z KP. KP gra złotymi, bo do tego zbudowana jest ta talia. Jak potwory grają głównie pogodą to też ci nie pasuje, bo jak to tak można? To co, KP powinno dostać nerfa, by nie mogło ozłacać kart? Wtedy będzie dobrze? Zresztą, jak ta talia jest taka wszechpotężna to nią sobie graj, a nie ciągle psioczysz. Ile można...
Zresztą, jak ta talia jest taka wszechpotężna to nią sobie graj, a nie ciągle psioczysz. Ile można...


@Tomm16: Jak pogody są takie wszechpotężne to nimi graj, a nie ciągle psioczysz. Ile można...
@Jurigag: Używam max jedną sztukę w innym celu niż debuffowanie brązowego badziewia :P
@epi: ja dijkstre sam mam w talii pod ozłocenia xD bo 3 redańskie elity + dijsktra = 3 złote redanskie elity z siłą 10 + 3 strzały z balisty + umiejętnośc dijkstry xD
@epi: Wcale nie zauważyłem, że należysz do północnego circlejerku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co by się nie działo zaraz się zlatujecie z tekstem "bo u was biją czarnych" czyt. bo skellige, bo pogody etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak samo jest z użytkownikami reddita ( ͡° ͜ʖ ͡°)