Wpis z mikrobloga

Mireczki robię #rozdajo gry karcianej Gra o tron. Usiłuje przekonać mój #niebieskipasek do gier karcianych/planszowych niestety beskutecznie. Ta gra niestety zbyt ambitna na początek. Póki co musimy pozostać na osadnikach dla dwojga który de facto się super sprawdza( ͡° ͜ʖ ͡°)Gra rozpakowana ale nie grana ani razu:(... W zamian proszę o polecenie fajnej planszówki dla dwojga:))
Losowanie przez mirkorandom 3 stycznia, zielonki nie biorą udziału.
mojarewolucja - Mireczki robię #rozdajo gry karcianej Gra o tron. Usiłuje przekonać m...

źródło: comment_S1DmQVVr2fBasvt37OV21xN5I3U1UXCB.jpg

Pobierz
  • 113
The Resistance - nie wiem czy ta gra zalicza się do planszówek, ale jest świetna! Co prawa wymaga minimum 5 osób i bardzo szybko niszczy relacje miedzy ludzkie, ale myślę, że warto się nią zainteresować
@mojarewolucja: dla dwóch ciut słabo, może jakiś coop? Robinson Crusoe: Adventure on the Cursed Island jest świetna, zdaje się, że polskie wydanie też zrobili, może munchkin, lekka karcianka, ale to na 4 osoby i utratę przyjaźni, pan tu nie stał - lżejsza, a moim zdaniem fajniejsza wersja kolejki, od 2 graczy jest. albo splendor, spokojnie można grać w 2 osoby, też polecam. kurde, sporo gier grałem.