Wpis z mikrobloga

Mireczki robię #rozdajo gry karcianej Gra o tron. Usiłuje przekonać mój #niebieskipasek do gier karcianych/planszowych niestety beskutecznie. Ta gra niestety zbyt ambitna na początek. Póki co musimy pozostać na osadnikach dla dwojga który de facto się super sprawdza( ͡° ͜ʖ ͡°)Gra rozpakowana ale nie grana ani razu:(... W zamian proszę o polecenie fajnej planszówki dla dwojga:))
Losowanie przez mirkorandom 3 stycznia, zielonki nie biorą udziału.
mojarewolucja - Mireczki robię #rozdajo gry karcianej Gra o tron. Usiłuje przekonać m...

źródło: comment_S1DmQVVr2fBasvt37OV21xN5I3U1UXCB.jpg

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@monochromatycznie: grałem trochę w hexa, ale jakoś nie potrafi mnie przekonać do siebie... może w sumie po trochu temu, iż brakuje mi elementu losowego, który to bardzo lubię w planszówkach. wiem, polska produkcja, powinno się wspierać i tak dalej... grałeś w rój? ktoś wcześniej już go wspominał, dla 2 graczy, może ci się całkiem spodobać.
  • Odpowiedz
@mojarewolucja: zależy czego czy lubicie losowe gry czy nie, mój niebieski bardzo takich nie lubi i u nas sprawdzają się lekkie tytuły takie jak mr Jack, Budowniczowie (mamy średniowiecze, ale antyk chyba ciekawszy), Splendor, 7 cudów świata pojedynek, Carcassonne (polecam dodatek z Księżniczką). Dostałam Jaipur na święta i przez jego losowość gra prawie nie ma senu..
  • Odpowiedz
@mojarewolucja: Mój brat grał w planszówki. Zawsze chciałem z nim pograć, ale byłem za mały. Teraz nie mamy za bardzo czasu, a ja nie mam z kim pograć.
Oczywiście on grał w drugowojenne strategie gdzie rozgrywka mogła trwać dobrych kilka dni.
  • Odpowiedz