Wpis z mikrobloga

Ktoś może wie jak można szybko/łatwo zdjąć taki mały klips - zabezpieczenie przy butach spotykane w dużych sklepach ? Potrzebuję takiej "wiedzy", żeby przymierzyć buty/sprawdzić czy mi pasują. Bardzo często buty są tak pospinane, że za żadne skarby świata nie da się ich założyć i sprawdzić czy nam pasują, a co dopiero zrobić parę kroków po markecie...
#buty #sklepy #zabezpieczenia #kombinatorstwo #pytanie #auchan #tesco #carrefour #selgros #zakupy
  • 19
@dzikiczytelnik
@sorhu
@save_the_panda
@lubie_gify
@crowfire
@darek-jg
W jednym ze sklepów szanowna Pani rzekła przecież może Pan wsadzić nogę i przymierzyć, no ale nie zapnę buta i nie przejdę kawałek, żeby sprawdzić czy gdzieś mnie nie uwiera... zresztą znaleźć kogoś do pomocy to niestety jest ciężko, przeważnie nikogo akurat nie ma nikogo na dziale, a jak jest to zawsze jakaś wymówka (po prostu ciężko ruszyć cztery litery), nie zamierzam się chować bo i
@hyhy: Ale tu nie ma co mierzyć. Każde majstrowanie przy zabezpieczeniu będzie usiłowaniem kradzieży. Nikt się w sądzie czy na policji nie będzie przejmować tłumaczeniami... "bo buta nie mogłem zawiązać". Masz problemy z zabezpieczeniami? Idź do sklepu w którym są normalnie ułożone buty... bez klipsów... nie w hipermarkecie.
To co ty "chciałbyś" zrobić. Na miejscu ochrony nie miałbym skrupułów z telefonem na policję, za zdjęcie klipsa zabezpieczającego. Nawet by tylko spisali
@save_the_panda przy przymierzeniu butów dość często czuję dyskomfort, a to przy prawej czy lewej strony przy podbiciu, czasami przy kostce (ostatnio kupiłem niby droższe buty, a obtarly mi przy kostce skórę), bardzo często buty po prostu mi się rozwalają. Szukam czegoś z szerokim podbiciem...
@crowfire doskonale rozumiem tylko, że to wszystko z bezsilności bo po kiego grzyba wiązać parę butów (do sprzedania ?) trytytkami i jeszcze dodatkowo klipsem zabezpieczającym... Kto kupuję buty bez przymierzenia ? przecież to nie jest rzecz, że o to będzie mi pasować... tak no oko....
Jakie polecasz normalne sklepy z obuwiem ?
@hyhy: Ja osobiście zrezygnowałem ze sklepów typu CCC, Deichmann... buty na mnie rozwalały się nawet w jeden sezon.
Ostatnio jestem zadowolony bardzo z trwałości Wojasa. Znacznie droższe, ale na swoim doświadczeniu mogę powiedzieć że wytrzymują tyle co kilka par tanich.
@save_the_panda: H&M się kłania. Przy droższych są w dwóch.
@hyhy: A Ty jesteś debil. Idziesz do obsługi i tyle, chyba że cię kręcą maszynki do przepalania, rozmagnesowywania... wszystko dostępne na alledrogo - tak samo jak darmowa wizyta na policji po nieudanym przymierzaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)