Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    1. Bądź mną, studentem polibudy.
    2. Ucz się pilnie, nie olewaj żadnego przedmiotu.
    3. 5 w rankingu na roku.
    4. Zdobądź tytuł inżyniera.
    6. Idź na rozmowę o pracę w dużej firmie z branży elektroenergetyki.
    7. Dostań propozycję 1500 zł na rękę, umowa na czas określony, następna też, dopiero ewentualna trzecia na czas nieokreślony.
    8. Poczuj się jakbyś dostał z pięści w ryj (╯︵╰,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
    pokaż całość

odpowiedzi (89)

Dzwonił wczoraj do mnie #rozowypasek - ot taka znajoma, ktora od czasu do czasu wychędożę - i opowiada co tam u niej, w pracy, zwykłe babskie pierdolenie w czasie którego można robić tysiąc innych rzeczy. I tak marnuje mi mój czas, aż tu nagle ni stąd ni zowąd mówi mi, że ma teraz miesiączkę i wszyscy ją w robocie wkurwiają.

Szybki myśli świst bo coś mi tu nie gra:
    - jak to miesiączkę? miałaś mieć w zeszłym tygodniu czy tam jeszcze wcześniej?

- Oj bo źle ostatnio policzyłam i mam teraz, program miał aktualizację

- To ładnie można się na tym twoim liczeniu przejechać, ciekawe czy 9 miesięcy umiesz policzyć zamiast aktualizować życie jakiemuś facetowi...

I nie jest to jakiś kołek, nawet czasami mnie zaskakuje swoim ogarnięciem, ale ostatnio sama się przyznaje że zegar biologiczny jej tyka (28 lvl) i czuje się samotna, chciałaby założyć rodzinę.....

Jak ja się cieszę, że zawsze się zabezpieczam, ale coraz poważniej myślę nad wazektomią.

Niestety dobry fucking friend pójdzie w odstawkę, bo zaczyna się robić niebezpiecznie dla mojej wolności(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Nauczka dla stulejarzy: "Nie ufaj nigdy kobiecie"

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (31)

hej! jestem zielonka wiem o tym ale nie każcie mi odrazu usuwać konta :D
    Ogólnie byłam juz tutaj, dość dużo osób mnie skojarzy, przyznam sie kim jestem ale najpierw musicie mi pomóc :D
    Spełniło sie moje marzenie i zostałam masterką w stylizacji brwi :DDDD
    Otwieram działalność i chce fajną nazwe dla mojego salonu. Pomóżcie mi wymysleć coś ciekawego :))))
    Najlepsza nazwa wygrywa małą skromą paczke :)
    z wygranym skontaktuje sie na priv :)
    #brwi #wykoppomaga # konkurs #pracbaza
    ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) @MasterSoundBlaster pomożesz?? :D ty wiesz kim jestem
    TYLKO POWAŻNE PROPOZYCJE ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozowepaski
    pokaż całość

odpowiedzi (218)