Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę rozpętaną niedawno #afera #solgaz #gownoburza na przekór ostatniemu trendowi hejtu i wiader wylewanych na Was pomyj, chciałbym @SOLGAZ: podzielić się z Wami pewną refleksją na temat zaistniałej sytuacji, z którą mam nadzieję choć w części się zgodzicie.

Uważam, że u ludzi z głową na karku (a nie mentalnej gimbazy) markę macie już "wyrobioną". Ci ludzie pamiętają czym zagarnęliście sobie sympatię tak wielu klientów i jak miło widzieć, że kolejny rodzimy biznes odnosi sukcesy nie tylko na lokalnym rynku! Widać to chociażby po tym ile osób zakopało wpis ma głównej oraz ile, mimo nagonki na Was zaplusowalo chociażby TEN wpis.

Niedawno przeprowadziłem krótka rozmowę pod jednym z moich wpisów z kolega @Blaskun: na temat, w pewnym sensie, prymitywnych reguł panujących wśród przeciętnych użytkowników tego portalu (patrz - fale minusów czy plusów na zasadzie owczego pędu czy, jak kolega to ładnie nazwał "syndrom poparcia" - nie bijemy, bo np. bordo stoi po jego stronie; czy "syndrom obrony" - bijemy dopóki nikt nie stanie w obronie).
Tu jest jak w więzieniu - chwilę nic się nie dzieje, to trzeba znaleźć sobie kogoś do bicia i wywołać kolejna gownoaferę, która przez kilka dni będzie pożywką dla niektórych piwniczaków ze #!$%@? umysłowym. Potem na chwilę będzie spokój, aż znajdą sobie kolejny nośny temat i będą się lizać nawzajem po jajach, prześcigając się w kolejnych debilizmach (tu akurat najczęściej dostaje się moderacji tego portalu).

Poza tym - tak bardzo doszukują się braku potwierdzonych certyfikatem i badaniami efektów 50% mniejszego zużycia gazu, a nie dociera do baranów, że takie badania przeprowadziliście i zapewniacie, że tak jest (dzięki czemu w razie czego można zwrócić przedmiot ze względu na niezgodność)! Dajecie im czarno na białym - nawet sposób w jaki te badania przebiegały, ale i tak jest źle! To jest tak żenujące, że ręce opadają. Większość pewnie nie wie, że istnieje w porządnych firmach coś takiego, jak dział badawczo rozwojowy i tam przeprowadza się takie testy i usprawnia istniejące już produkty.
Sam pracuję w ścisłej relacji z R&D w jednym z największych #korpo na świecie i jeżeli jakiś klient ma wątpliwości, co do rzetelności przeprowadzonych przez nas badań czy jakości produktów, moja odpowiedz jest jedna: "Nic nie stoi na przeszkodzie żeby Pan(i) przeprowadził(a) NA WŁASNY KOSZT owe testy laboratoryjne - z mojej strony dostarczę materiały do tego niezbędne."
Dziękuje dobranoc - w 95% przypadków nagle okazuje się, że nasze R&D wystarcza do rozwiania wszelkich wątpliwości.

Myślę, że nie jestem jedynym, który szanuje Waszą firmę za wkład w rozwój gospodarki lokalnej, za innowacyjność i za zajebiście fajny i dostosowany do dzisiejszych realiów marketing! Mnie (i nie tylko mnie) kupiliście (mimo, że nigdy nie wygrałem kubka;) - wielu osobom z mojego otoczenia przedstawiłem Wasze produkty i większość jest zachwycona. Sam przy remoncie kuchni (max za 2 lata) na pewno wybiorę Wasz asortyment!

Nie usuwajcie konta i nie przejmujcie się bandą kręcącą #gownoafera - przez takich ludzi wiele ciekawych person ucieka z tego portalu - patrz np. DarkArchon; lub nie przebijają się tak łatwo, jak kiedyś do głównego nurtu - patrz Feuer

Ten wpis jako, że nie nazywam się @WuDwaKa: ;))) i jest już praktycznie #nocnazmiana nie przebije się do większej liczby ogarniętych ludzi, ale najważniejsze, że dotrze do Was.
Z fartem!


#oswiadczenie #takaprawda
  • 36
@marianbaczal: wykop to z założenia zajebisty portal Marianku, ale niestety jak wszędzie, gdzie coś tworzą anonimowi ludzie, dochodzi do takich absurdów i anomalii, jak opisane powyżej. Jest tu również duże, a może i większe grono ciekawych i wartościowych osób (Ciebie również sporo osób, włącznie ze mną mocno szanuje, za nieszablonowość).
@WysokooktanowyKeczap: nie wczytywałem się w regulaminy, więc popraw mnie jeśli się mylę, ale jeśli jasno reklamują przedmiot, jako spełniający takie, a nie inne warunki i prowadzą sprzedaż wysyłkowa, to czy nie jest to ustalone prawnie?
@Pan_Statystyk: przeczytaj sobie 3 komentarz nad twoim. Wykop nie równa się ludzie na wykopie. A, że debili nie brakuje czy to w świecie realnym czy wirtualnym, to jest jak jest.
@jw133718: ale ty masz ewidentny problem z przyjęciem do wiadomości, że firma wysuwa takie zapewnienia na podstawie badań, jakie przeprowadziła. Poza tym, jeżeli nie widzisz zalet ich rozwiązania, to nikt nie broni ci zostać przy kuchence "EWA" - nikt cie tez nie zmusza do zakupy ich towaru. Pamiętaj tylko, aby nie "kłamać" (jak sam to okresliles), że ich kuchenki nie zużywają 50% mniej gazu, dopóki NIE POPRZESZ SWOICH TWIERDZEŃ BADANIAMI I
@chozi: Niech stracę. Czy Ty nie widzisz że oni kłamią? Naprawdę? Lubisz jak plują Ci na ryj i twierdzą że pada deszcz? Napisał 50% mniejsze zużycie, napisał że da certyfikaty spalania jak wróci do biura. Napisał że zrobi test, ten test wyszedł tak że bardziej już wierzę w ten certyfikat onetu. Myślisz czasami? Może zabierasz głos w sprawie o której pojęcia nie masz, albo pracujesz w tej firmie... Dalej nie widzisz
@Pan_Statystyk: jeśli tę garstkę luźno skleconych słów typu "test wyszedł tak ze bardziej już wierze w ten certyfikat onetu" nazywasz dowodami, to nie wysilaj się więcej, bo nie ma sensu.
Swoją droga powielasz bzdury o tym onecie, mimo ze wyjaśnili w podanym przeze mnie wpisie, o co chodzi (żaden Onet).

Nie pracuje dla nich - martwi mnie tylko to, co już napisałem wcześniej - bieda umysłowa niektórych owieczek/baranków tutaj.

@Pan_Statystyk: za takie personalne wrzutki zgłasza się jako "atakuje mnie....", tak?
Śmieszny jesteś chłopcze pieniąc się do obcego gościa, wrzucając w to różne epitety na jego temat.