Wpis z mikrobloga

@PiratRarog: rebel to drogi sklep. Polecam i-szop.pl do wyszukiwania tanich gier. Nie polecam talizmana - równie dobrze, możecie zagrać w monopoly tylko zamiast pieniędzy zbierać przedmioty i walczyć z hotelami :D
Sprawdź Tajniaków, bardzo fajni są alchemicy, ale wymagają aplikacji na telefon do gry (da się bez, ale appka pomaga), Neuroshima Hex też jest spoko, ale lepiej na dwie osoby niż 3-4. Martwa Zima z kolei odwrotnie (nie wiem też czy
@PiratRarog: jak od 2 osób wzwyż to Dolina Kupców lub Kolejka. W Dolinie sami sobie ogarniacie poziom, bo i noobki pograją bez wykorzystywania funkcjonalności kart, ale i prosi misternie układający plany na kolejkę do przodu, a za to w kolejkę zagracie z amatorami też ale jest spoko także dla bardziej ogarniętych ludzi, wprowadza interakcję negatywną też, więc jest miejsce na kombinowanie :)
@PiratRarog:
- Jaki gatunek wolisz: strategiczno-wojenne, ekonomiczne, przygodowe, abstrakcyjne?
- Jaki typ relacji między graczami: wojna i walka na każdym froncie, rywalizacja ekonomiczna bez psucia sobie nawzajem, kooperacja?
- Jaki stopień komplikacji zasad? (bardzo/tylko troche/im prościej tym lepiej)
- preferowany czas rozgrywki?
- Na ilu graczy ma działać?
- ulubiona tematyka? Sci-Fi, zombiaki, fantasy, horror/cuthulu, 2 wojna światowa, wikingowie, rozwój cywilizacji, farmerstwo?
- Jaki typ odbiorcy? totalni amatorzy, casualowcy, troche weterani?
- Jaki gatunek wolisz: strategiczno-wojenne, ekonomiczne, przygodowe, abstrakcyjne? Nie wiem :-) W większe jeszcze nie graliśmy

- Jaki typ relacji między graczami: wojna i walka na każdym froncie, rywalizacja ekonomiczna bez psucia sobie nawzajem, kooperacja? Odpowiedź b i c

- Jaki stopień komplikacji zasad? (bardzo/tylko troche/im prościej tym lepiej) - proste :-)

- preferowany czas rozgrywki? - max 2 h

- Na ilu graczy ma działać? - tak jak pisałem w pierwszym