Wpis z mikrobloga

Przeprowadzałem dzisiaj drobne prace przedremontowe, planowalem ostateczny rozkład instalacji sieciowej, dodawaliśmy ostatnie zmiany w projekcie & shit. Skończyłem koło 20. Wtedy tez zorientowałem się, ze zapomniałem kluczy do domu (tego z łóżkiem) i ze chwilowo nikt nie ma mnie jak wpuścić.
Nie tak wyobrażałem sobie pierwszą noc na swoim. Z jednym meblem.
#gorzkiezale
Dorzucę jeszcze #gdansk, może ktoś z albatross towers chce wpaść na colę, albo pomachać z balkonu.
Pobierz SmellySocks - Przeprowadzałem dzisiaj drobne prace przedremontowe, planowalem ostatec...
źródło: comment_qJL2nEYWO39K8RCHemQEBJpT44EV4WME.jpg
  • 50
@SmellySocks: Ja jak remontowałam swoje (też deweloperka) i za późno się zorientowałam, że ostatni autobus już odjechał, to początkowo spałam na palecie okrytej kurtką, przykryta bluzą a pod głową miałam reklamówkę z pakułami. Później miałam już dwie palety i płyty barlineckie, było całkiem spoko, tylko rano po oczach dawało (okna od wschodu).Taka sytuacja ( )
@SmellySocks: Cholera, zazdroszczę widoku... Mi akurat zależało na ogródku, ale gdybym miała możliwość posiadać ogródek, albo tak duży taras na jakimś wyższym piętrze, to pewnie bym się skusiła ()

@niewieszocb: Ja z kolei Słoneczne Wzgórza i też czasem zazdroszczę, ale świdruje mi ciągle ta myśl, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma :)
@catch: Mieszkam tu już dwa lata, jeszcze mam niby trzy, ale już myślę nad kolejnym. Generalnie cieszę się że je kupiłem bo się dużo nauczyłem, następnym razem rozmowa z deweloperem będzie wyglądała inaczej! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@SmellySocks: No to miłej zabawy, nawet bym się cofnął do tego stanu bo chętnie bym co nieco pozmieniał. Ogólnie do salonu polecam jeszcze biokominek, właśnie taki ściągam teraz.
@SmellySocks: Średnio jeżeli chodzi o współpracę, bardzo jestem za to zadowolony z administratora.
No i mam trochę szczęścia bo u mnie nie ma żadnych awarii, pęknięć, ani nic w przeciwieństwie do sąsiadów.
Szkoda że wypiłem piwerko bo bym podjechał dla tego widoku :-)