Wpis z mikrobloga

Przeprowadzałem dzisiaj drobne prace przedremontowe, planowalem ostateczny rozkład instalacji sieciowej, dodawaliśmy ostatnie zmiany w projekcie & shit. Skończyłem koło 20. Wtedy tez zorientowałem się, ze zapomniałem kluczy do domu (tego z łóżkiem) i ze chwilowo nikt nie ma mnie jak wpuścić.
Nie tak wyobrażałem sobie pierwszą noc na swoim. Z jednym meblem.
#gorzkiezale
Dorzucę jeszcze #gdansk, może ktoś z albatross towers chce wpaść na colę, albo pomachać z balkonu.
Pobierz SmellySocks - Przeprowadzałem dzisiaj drobne prace przedremontowe, planowalem ostatec...
źródło: comment_qJL2nEYWO39K8RCHemQEBJpT44EV4WME.jpg
  • 50
Właśnie doczytałem, że za moment będziesz mógł wrócić do siebie, bo już chciałem proponować, że przywiozę materac Tobie (akurat mam na wierzchu po sylwestrze
@SmellySocks: To jednak wolę moje 38m ogródka () I odpada mi lęk, że koty i dzieć zachcą nauczyć się fruwać ( )

@niewieszocb: Jedno czego się nauczyłam to "zawsze brać żywiołowe i otwarte na ludzi dziecko". Szybka i skuteczna negocjacja była po tym jak córka wyściskała panią z biura :]
@catch: Ej, w życiu o tym nie myślałem ale to jest chyba jeden z najlepszych patentów jakie słyszałem, tylko to musi być wtedy negocjacja z kobietą, inaczej się nie uda.
No cóż to czas szukać kobiety która zostanie matką mojego dziecka, które to załatwi mi niższą cenę za mieszkanie. Brzmi spoko jak na inwestycję :D
@niewieszocb: W sumie aż tak dużego rabatu nie uzyskałam, ale wiem z pewnego źródła, że większy niż inni dostają :) Poza tym miałam darmową rezerwację na dłuuuugi czas, czego raczej nie robią, oraz prawo pierwokupu (babeczka wstrzymywała kolejnych już zdecydowanych, żebym mogła podjąć ostateczną decyzję po obejrzeniu mieszkania, z czym wtedy miałam problem, bo byłam w rozjazdach). Polecam :D Jeszcze parasolkę firmową dostałyśmy, bo nas ulewa złapała na wyjściu... A młoda
@catch: Heh, w Robygu akurat parasolki są w standardzie, a przynajmniej wszyscy dostawali, ale kubek dostałem tylko jeden ;p

Dzięki za dziecko, ale chyba jestem już w tym wieku, i konsekwentnie to powtarzam że już czas na mnie, stać mnie już na gówniaka i utrzymałbym w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@catch: @SmellySocks:
W Robygu dostałem: wino, parasolkę, kubek, jakieś długopisy notesy etc Zaproszenie do kina przyszło po roku jako taki prezent że deweloper pamięta, nie powiem, całkiem miła niespodzianka - marketingowo są naprawdę dobrzy.
Miejsca na zewnątrz będziesz żałować - zobaczysz, wiecznie ktoś Ci będzie stawał na nim, ja akurat mam jedno w hali ale już żałuję że nie kupiłem dwóch, chociaż myślę o kupnie jeszcze jednego właśnie na zewnątrz,
@niewieszocb: Robyga akurat omijałam, bo wiem, że robią fuszerki (no w każdym razie w miejscach, w których szukałam, oraz mają jakieś pozwy grupowe), ale wiem, że dają trochę bonusów i dbają o klientów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajomy dostał kupon rabatowy do Castoramy, czy innego Obi. Do mnie przyszła jedynie kartka świąteczna xD No ale mi na takim czymś w sumie nie zależało, ja z nimi się
@catch: ja na odbiorze nie mogłem być osobiście, wysłałem mamę ze znajomą panią architekt. Gość od dewelopera był na skraju załamania nerwowego pod koniec, tak go przewałkowały. Jakieś dwie krzywizny na ścianach i Krzywe drzwi wejściowe były. Poprawili to co było skopane i po dwóch tygodniach już było bez problemu. Jak coś wyjdzie w trakcie użytkowania, to jest gwarancja, wiec chyba spoko.
@SmellySocks: Jeśli chodzi o mieszkania, to wiem, że jest całkiem spoko, bardziej tu o elewacje chodzi. Podobno sypią się w oczach i są łatane byle jak, po czym znów się sypią... Teraz już nawet nie pamiętam dokładnie, bo research dawno robiłam :) Mimo wszystko byłam skłonna dopłacić i mieć świadomość, że tu wszystko gra, aczkolwiek drobne problemy się pojawiały (np. osunął się skraj ogródków po ulewie w lipcu, ale na szczęście
@Zergall: dobry plan, ba, nawet chciałem wziąć aparat i statyw dzisiaj, ale jak pomyślałem o ustawianiu kadru i bawieniu się z ustawieniami przy takiej temperaturze, to stwierdziłem, ze kiedy indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nowik: brales na Slonecznej Morenie tak do max dwoch lat wstecz? Jezeli tak to jestem bardzo zdziwiony bo wszyscy moi znajomi dostali takie zestawy.
Chociaz co tam gadzety warte 100-200 zl przy takiej cenie mieszkania, nie?