Wpis z mikrobloga

Cześć, Mirki. Po nowym roku zrobiłem porządek w mojej kolekcji gadżetów i osobom spod tagów #nhl #hokej a także wszystkim innym, mogę zaoferować małe #rozdajo . Do zgarnięcia jersey (replika firmy Reebok) Vancouver Canucks. 63 cm długości, 52 cm szerokości, czyli dla mirków w wersji mini (tych w bluzach big boy #pdk ) tudzież dla młodszego rodzeństwa, na prezent czy cokolwiek. Spośród plusujących wylosuję jedną osobę której wyślę jersey. Losowanie poprzez mirkorandom czy jak to się nazywa, ale dopiero w czwartek wieczorem. Do tego czasu ogarnę jak to działa xD

#rozdajo #nhl
sheaweber6 - Cześć, Mirki. Po nowym roku zrobiłem porządek w mojej kolekcji gadżetów ...

źródło: comment_pB8cC11N5KoWlYtCJUmyXdhUeKoPfUD3.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@bobok: W zanadrzu mam ewentualnie jersey Panthers (jeszcze z tym normalnym logiem a nie jakimś jaguarem na kiju xD) bądź Devils. Wszystkie w "normalnych" rozmiarach L/XL. Tzn tylko te byłbym skłonny sprzedać, stan bdb w obu przypadkach.
  • Odpowiedz
@DyrektorInternetu: tak, są mocno #!$%@?. ich fanbase, nawet ten internetowy, to wylęgarnia trollów i tym podobnych. ogólnie wszystko co związane z klubem to dla nich sirius biznes, a obecna kondycja Canucks (są fatalni plus mega lipna baza prospektów) sprawiają, że #!$%@? ich strzela podwójnie
  • Odpowiedz
@dinn: Możesz trafić dosłownie na wszystko. Z tym że ciężko tutaj zdefiniować pojęcie podróbki. Najczęściej są to repliki, ale ich za podróby w takim naszym rozumieniu nie można uznać, bo są w oficjalnej sprzedaży. Nie każdego stać na autentyk za 300-400 dolarów (W Polsce za ~1200 ziko kupisz sobie nowe życie a nie bluzę xD), dlatego są też oryginalne repliki. Czasem, bardzo rzadko, trafi się typowa podróba, ale to naprawdę łatwo
  • Odpowiedz