Wpis z mikrobloga

@Hahazard: Mmm...widzę forsujemy dalej Panią Kopcińską która nic nie robi dla miasta. Jak się nie da zwyciężyć głosami wyborców to trzeba zmienić prawo. Oczywiście, że obecna Pani Prezydent nie powinna rządzić wiecznie, każdy się w końcu wypala i potrzeba nowej świeżości, nowych pomysłów. Tylko niech alternatywą będzie rzeczywiście ktoś kto ma pomysł na miasto, a takiej alternatywy NIE MA.
@2ndLaw: No tak, nie można ani słowem pisnąć źle o Zdanowskiej, bo popiera się Kopcińską. Pyszna logika. ( ͜͡ʖ ͡€)

Przecież rządy PO są takie wspaniałe dla Łodzi, że jak nie HZ to wygra inny Grabarczyk czy Niziołek, więc czym się martwicie? Śpijcie spokojnie w UMŁ i wywalajcie kolejną kabzę podatników na bzdury, nie ma się czym martwić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@2ndLaw: No cóż, właśnie tak napisałeś powyżej. Mam zrobić prewencyjnego printscreena zanim usuniesz post? :)

To kto wg Ciebie w łódzkim PiS nadawałby się na prezydenta? Przecież oni "nie kochają Łodzi" i chcą zniszczyć wszystko, co zrobiła nasza kochana Pani Hania.
@Hahazard: Wyraziłem swoją opinię nt. artykułu który zalinkowałeś i pomysłu PiS na ograniczenie liczby kadencji do dwóch. Rób sobie printscrreny, kto ci broni. Chyba że zaraz napiszesz że ja ci bronię.

Pan Magin ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osobiście ze strony opozycji zawsze chętnie przeczytam opinię radnego Dyby-Bojarskiego, często zresztą angażującego się w tematy miejskie i również z tego powodu uważam go za lepszy materiał na prezydenta od
@2ndLaw: Nie jest to pierwsza nasza dyskusja tutaj i zawsze masz palący ból pupska na najmniejsze słowo krytyki pod adresem miłościwie nam panującej pani prezydent, więc chociaż weź to na klatę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do Dyby-Bojarskiego to może faktycznie byłby dobrym kandydatem, ale nie ma raczej tak mocnej pozycji w PiS żeby był brany pod uwagę, a szkoda.
@Hahazard: Tak? A nie pomyliłeś mnie z kimś czasem? :D Bo owszem zdarza się że bronię Hanki (chociaż głównie to bronię miasta), ale żebym miał z tego powodu palący ból pupska, nie wydaje mi się. Szczerze to naprawdę nie czuję żebym miał coś brać na klatę w tym momencie, bo jak pisałem wyżej, potrzeba odmian żeby podtrzymywać świeżość kadrową, a co za tym idzie działań. Tylko chciałbym żeby te odmiany wiązały