Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od 6 miesięcy prowadziłam transmisje na showup. Na początku starałam się nie pokazywać twarzy, nie miałam praktycznie z tego żadnych zysków no chyba że przysłowiowe grosze na lizaki. Później zdecydowałam się na coś odważniejszego. Po dwóch miesiącach robiłam już pokazy z odsłoniętą twarzą, piersiami oraz bywało tak że pokazywałam też miejsca intymne. Na co dzień pracowałam w firmie, marketing i sprzedaż. Wszystko było dobrze do czasu, tydzień temu szef wezwał mnie do siebie pokazując zdjęcie z transmisji live na tym portalu, akurat wtedy pokazywałam wszystko. Tłumaczył się że dostał to przez email od jakiegoś klienta. Powiedziałam mu że to co robię po godzinach to jest moja prywatna sprawa i żeby się tym tak nie interesował. Dwa dni temu dostałam wypowiedzenie z pracy. Przykre troche bo pracowałam naprawdę ciężko od początku istnienia firmy za małe pieniądze a wywalił mnie z tego powodu. Czy może on ingerować w moje prywatne życie po godzinach?

#gorzkiezale #showup #anonimowemirkowyznania #feels #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 69
dziwie sie ze jeszcze nikt nie burknal o tym, ze robienie screenshotow albo filmowanie takich usług chyba jest zabronione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Meeeedea: Widocznie zysk z posiadania takiego pracownika nie równoważył strat w wizerunku firmy i idących za tym wizerunkiem korzyści. Wówczas firma ponosi straty i dziwi mnie takie myślenie, że skoro ktoś robi coś super, to niech robi, mimo że przynosi straty firmie na innym polu ( )

Wie szef, to Lambo to niechcący trąciłem wózkiem widłowym ścigając się z kolegą na obiad, ale proszę zobaczyć jak
@Meeeedea: wiesz, wszystko fajnie, załóżmy że to się stało naprawdę, to ja się nie dziwię, jaką postawę przyjął szef, bo może mieć na to w zupełności #!$%@? albo nawet odebrać to pozytywnie #pdk, ale wystarczy, że klientów będzie takie coś obrzydzało i firmie spadną obroty, w takiej sytuacji to ja się nie dziwię. Jest wśród ludzi taka mentalność jaka jest, a biznes is biznes, nie zarabiasz, nie jedziesz. xD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AnonimoweMirkoWyznania: Ale po co to robiłaś skoro miałaś prace, więc byt zapewniony? Skoro ludzie chcieli cię oglądać, to wygląd też musiał się zgadzać, więc atencja płci przeciwnej też była odpowiednią.

Po jaki #!$%@??