Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki przegryw here lvl 26 nigdy nie ruchałem ani nie miałem dziewczyny. Założyłem sobie konto na tinder mam jakies tam matche ale nie umiem gadac z rozowymi, bo nie wiem o czym. Juz do paru pisałem ale od razu usuwają pare. Jak zacząć rozmowe? Jak w ogóle poderwać jakąś loche? #tinder #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: przede wszystkim nie bądź nudny, miej jakieś zainteresowania, pasje. Granie w gry planszowe albo oglądanie anime to nudy, wiec tego nie rób. Pokaż ze jak juz przesunąłeś te dziewczynę w lewo to możesz wykazać jakieś zainteresowanie jej osobą, rozmawiaj o jej hobby, nie zapominając o swoich. I nie zachowuj się jak jakiś beta #!$%@? użalający się nad sobą xD

Mam kolegę który na tinderze wali prosto z mostu, nie gada,
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest niezwykle łatwe. Odpowiednio dozuj komplementy (uroda, ubranie, włosy, ładne zdjęcia bądź ciekawe zainteresowania), bądź pewny siebie oraz Panem sytuacji. Dziewczyny uwielbiają być prowadzone. Nie dawaj jej do zrozumienia, że nie czuje się przy Tobie pewnie.
Zadawaj mnóstwo pytań o nią, o jej hobby, o jej ulubione jedzenie, okazjonalnie wtrącając anegdoty bądź bystre spostrzeżenia. Rozmawiacie o filmach? wrzuć jakiś tekst o danym filmie bądź aktorze, o jedzeniu? Powiedz czy
@AnonimoweMirkoWyznania: średnio raz w tygodniu napisze jakiś stary anon który żali się że nigdy nie zaruchał. To naprawdę nie jest żadne osiągnięcie, prędzej czy później każdego to spotka (o ile nie siedzi cały czas w piwnicy). Nie macie większych problemów ? xD np. praca,kariera czy studia ? Mam wrażenie że siedzą tu same napalone dzieciaki dla których zamoczenie parówki w cieście jest jedynym sensem życia.
@Fifeq3: Normalne dziewczyny lubią planszóweczki, bo to fajna forma spędzania wolnego czasu ze znajomymi szczególnie jesienią i zimą. Karynkom mogą się nie spodobać, bo trzeba trochę pomyśleć i przyswoić kilka zasad.
Stulejarzom nie polecam grać z dziewczynami, bo znając życie to wjedzie syndrom białego rycerza i będzie się taki biedaczek podkładał.

Co do anime to pełna zgoda. Nie przyznawaj się do momentu, aż laska sama nie powie, że ogląda i lubi
@SobanDELUXE gry planszowe są świetne, źle się wyraziłem. Chodziło mi bardziej o takie osoby które jeżdżą na jakieś konwenty i żyją w jakimś wyimaginowanym fantastycznym świecie xD
@AnonimoweMirkoWyznania: nie pisz:
cześć, co tam
cześć, jak mija dzień
hejka, jak tam
no witam witam tu anonimowemirkowyznania dwatysiącesiedemnaście
pisz dwatysiącesiedemnasty
wpisz w google
żarty sytuacyjne, przerób któryś na bajere, np jeśli jest blada to mów, szybko nie ma czasu na wyjaśnienia, mówie ci, że masz niski poziom melaniny - a skąd ty wiesz hehehe - bo jestem jak np. dr rush z serialu rush, taki zwariowany chłopak troche, hehe no