Wpis z mikrobloga

@Wjolka jako Twój pacjent ( ͡° ͜ʖ ͡°) wspomnę, że to chyba przez Tritace, którym ostatnio zastąpiłem Beto, ale nie chciałbym rezygnować z tego leku, bo dobrze się na nim czuję. Jest opcja, że organizm się przyzwyczai i samo mi przejdzie? Biorę Tritace od ok. tygodnia, bezsenność pojawiła się zaraz potem, więc uznaję, że coś w tym jest.
@WillyJamess: po tritace to przeważnie w drugą stronę - senność, nawet w ciągu dnia. Daj sobie trochę czasu, obserwuj się, jak nie minie i będzie silnie przeszkadzać to idź do lekarza.

'Pacjent', bo jeszcze na oczy nie widziałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Wjolka Pytasz pacjentów czy mirkują? W sumie to może być kluczowe przy diagnozie, chociaż tutaj akurat psychiatra miałby większe pole do popisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem z Torunia i żadna Pani Doktor nie wyglądała mi na mirabelkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@WillyJamess: Ja się raczej z tym kryję, ale koledzy z pracy wiedzą. A co do pacjentów - jak do nich przychodzę to widzę często dlaczego się śmieją do telefonu.

Kiedyś tutaj czytałam zabawną historię z poczekalni na SORze. Dość charakterystyczną.
W tamtej części SOR tylko ja miałam dyżur.
@Wjolka: Jak się leczy bezsenność? Tabsami czy jakąś terapią? Leki są już lepsze czy dalej uzależniają i robią z człowieka dziwaka? Ja w sumie jak mam wolne to chodze spać o 9-11 rano i śpie po 5h. Jak pracuje to śpię po 4h. Nie czuje się jak wrak, ale czasami w pracy nie jestem w stanie nic zrobić, bo koncentracja - 0%.