Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie oficjalnie mogę powiedzieć... Jest mi niesamowicie przykro ale stało się. Tak jak większość z was lubiła pisać. Bolec na boku, oczywiście nie przyznała się, jej facebook ukazał. Póki co w #!$%@? nie wiem co dalej, kobieta mówiąca o tylu dobrych cechach, szczerości, miłości, angażująca się robi coś takiego. Po wygranej "walce z rakiem", trudnych chwilach, bardzo dużej czułości cały czas nawet wczoraj kilka godzin przed felerną imprezą. Takie coś boli najbardziej. Co ja złego zrobiłem do #!$%@? #!$%@? żeby tak mnie traktować.

Wydawałoby się że oboje oddaliśmy sobie swoje serca, codziennie czułe rozmowy, tony miłości i naprawdę dużo dobrych i ciężkich chwil. I osoba wydaje się reprezentująca tyle wartości #!$%@? coś takiego...

Co dokładnie się stało? Umówione spotkanie, ona nie przychodzi, wyłączony telefon. Sprawdzam jej fb, godzine wcześniej zdjęcie z imprezy, po całej nocy włóczenia się po mieście poszedłem wstać. Rano numer nadal niedostępny, na facebooku zdjęcia z fagasem. Jakieś słodkości w komentarzach etc.

Jest to dla mnie tak #!$%@? słabe, tak #!$%@? boli. Jak myślę jak jej zależało czy pamiętam o spotkaniu, o wszelkich słowach, miłości, obietnicach, planach. A tu taki #!$%@?, teraz nawet zero kontaktu. To tyle ode mnie wykopki, sam już nie wiem po co to piszę. Mam nadzieję że nikomu z was ktoś tak bliski nie zrobi czegoś takiego.


#zwiazki #feels #tfwnogf #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zdrada
Pobierz Volt224 - Mirki właśnie oficjalnie mogę powiedzieć... Jest mi niesamowicie przykro al...
źródło: comment_t4axKaJ5rJP48snNNIiY4ju1AY6e3DtY.jpg
  • 85
@Syn_Krzysztofa: Sam już nie wiem, dałem jej tak wiele, dostając równie dużo. Nie wiem, po prostu zaufanie po czymś takim znika. Osoba mająca takie ideały #!$%@? coś takiego... Jak #!$%@? ufać jak ktoś z kim było się tak blisko, mówiło o wszystkim, bez gierek itd potrafi tak skrzywdzić
@Djkudlaty: wszystko kumplu jebło, to co napisałem w poście. Zdrada pewna, jednoznaczne #!$%@? ZDJĘCIA, komentarze i całkowity brak kontaktu z jej strony. Olewanie prób kontaktu po włączeniu telefonu, gdzie nic o zdradzie jeszcze nie pisałem. Po prostu to już koniec z jej strony.
@Syn_Krzysztofa: Właśnie to było tak #!$%@? piękne wszystko że się w tym zatraciłem, najlepsza relacja jakiej sobie nie wyobrażałem, zresztą po tym co przeszliśmy razem nigdy bym się nie spodziewał takiego zachowania. O zwykłe zeranie nie miałbym bólu ale o zdradę...
@Volt224 tak wiem co przeżywasz w tym momencie, musisz sobie to poukładać po prostu. Zajmij się swoim MMA, wyżyj się, staraj się być jeszcze lepszym w tym co robisz a będziesz miał gdzieś tą Karynę ʕʔ
@Djkudlaty: Piła napewno ale to nie zasługa tylko picia, znam ją ma hamulce nawet po niebotycznych dawkach alko, po prostu zrobiła to. Ona i on wstawiali...
@TaoHosts: Taoś to jest #!$%@? straszne...
@Syn_Krzysztofa: Niby wiem to wszystko, ale nie umiem. To co było wydaje mi się tak piękne, a jednocześnie tak odległe. Byliśmy blisko, bardzo blisko. Poświecaliśmy sobie dużo, dużo czasu a teraz pustka...
@DreyfuS: To nic nie