Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie oficjalnie mogę powiedzieć... Jest mi niesamowicie przykro ale stało się. Tak jak większość z was lubiła pisać. Bolec na boku, oczywiście nie przyznała się, jej facebook ukazał. Póki co w #!$%@? nie wiem co dalej, kobieta mówiąca o tylu dobrych cechach, szczerości, miłości, angażująca się robi coś takiego. Po wygranej "walce z rakiem", trudnych chwilach, bardzo dużej czułości cały czas nawet wczoraj kilka godzin przed felerną imprezą. Takie coś boli najbardziej. Co ja złego zrobiłem do #!$%@? #!$%@? żeby tak mnie traktować.

Wydawałoby się że oboje oddaliśmy sobie swoje serca, codziennie czułe rozmowy, tony miłości i naprawdę dużo dobrych i ciężkich chwil. I osoba wydaje się reprezentująca tyle wartości #!$%@? coś takiego...

Co dokładnie się stało? Umówione spotkanie, ona nie przychodzi, wyłączony telefon. Sprawdzam jej fb, godzine wcześniej zdjęcie z imprezy, po całej nocy włóczenia się po mieście poszedłem wstać. Rano numer nadal niedostępny, na facebooku zdjęcia z fagasem. Jakieś słodkości w komentarzach etc.

Jest to dla mnie tak #!$%@? słabe, tak #!$%@? boli. Jak myślę jak jej zależało czy pamiętam o spotkaniu, o wszelkich słowach, miłości, obietnicach, planach. A tu taki #!$%@?, teraz nawet zero kontaktu. To tyle ode mnie wykopki, sam już nie wiem po co to piszę. Mam nadzieję że nikomu z was ktoś tak bliski nie zrobi czegoś takiego.


#zwiazki #feels #tfwnogf #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zdrada
Volt224 - Mirki właśnie oficjalnie mogę powiedzieć... Jest mi niesamowicie przykro al...

źródło: comment_t4axKaJ5rJP48snNNIiY4ju1AY6e3DtY.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@Volt224: Trochę mi się to kupy nie trzyma. Tacy byliście szczęśliwi i nagle przestaje odbierać telefon a na fejsa wrzuca zdjęcie z bolcem?
Fajna telenowela pod mirko, ale nasze modus operandi wygląda zupełnie inaczej;)
  • Odpowiedz
@rdza: Mi tym bardziej się to #!$%@? nie trzyma. Wszystko co planowałem, osiągnęłem z nią poszło się #!$%@?ć. Całe #!$%@? szczęscie po prostu wyparowało. A jeszcze 3 h przed spotkaniem dzwoniła i pytała czy pamiętam, czy na pewno itd. Teraz całkowite null, zero kontaktu z jej strony.
  • Odpowiedz
@Madlen_: @rdza: parę zarzutek się zdarzy, ale nie zawsze tak jest. To jest dobry materiał na zarzutkę bo wydaje się to tak kompletnie nie logiczne i nierealne, a jednocześnie sensacyjne że ludzie to łykają. Gorzej jak faktycznie tak jest. Spustoszenie w głowie ofiary jest masakryczne.
  • Odpowiedz
wpisy tego typa to jedna wielka zarzutka ;p


@Madlen_: Wiem:) Tylko czekałam, aż pojawi się tekst o bolcu na boku, choć myślałam, że @Volt224 jednak uniknie takiego prostego zagrania i jeszcze trochę pobuduje napięcie;)
  • Odpowiedz
@Szumny: @rdza: @Madlen_: #!$%@? jak ja bym chciał baitować teraz, niestety #!$%@? #!$%@? życie. Zresztą jesteście już tak zjedzeni przez wykop że wszystko #!$%@? jest zarzutką. #!$%@?ło mi się wszystko, ostatnia rzecz o jakiej myśle to trolowanie na #!$%@? wykopie
  • Odpowiedz
parę zarzutek się zdarzy, ale nie zawsze tak jest.


@Szumny: Trzeba być pierwszej wody bezmózgą karyną (albo wymysłem mirkowej wyobraźni), żeby wyłączyć telefon i wrzucać zdjęcia z bolcem na fejsa gdy w domu czeka facet z którym spędziło się ileś tam lat, o którym myśli się poważnie i o którym się wie, że czeka, myśli i kocha.
  • Odpowiedz
@Volt224 przeżyłem coś podobnego miesiąc temu. Widać ma jakieś zaburzenia, moja definitywnie miała, mimo roli która przyjąłem a ona sobie wymyśliła skończyło się podobnie l. Nie szukaj wad i bledow po swojej stronie bo ich nie ma. To po prostu była suka. Jedyne co możesz to porozmawiać z rodziną, znajomymi czy widzieli jakieś znaki i wystrzegać się ich na przyszłość. Trzymaj się mocno i z fartem kumpla.
  • Odpowiedz
@krzysiekdw: #!$%@? najbardziej dobija ta bliskość, idealność tego wszytkiego a potem tak banalne #!$%@?. Byliśmy blisko, aż za bardzo i nagle #!$%@? z #!$%@? takie coś.
  • Odpowiedz
@Nova24: właśnie sam #!$%@? nie wiem, na pewno mają się w znajomych ale nie wiem czy to szybki #!$%@? numerek czy ki #!$%@? bo to ich pierwsza "impreza razem" udokumentowana na #!$%@? fejsbuczku
  • Odpowiedz