Wpis z mikrobloga

@marekrz: Ale ja mam w dupie jakieś memowe wojenki xD Mogłem to skomentować pod jakimkolwiek twoim wpisem/komentarzem, ale trafiłem na ten, bo jest pod popularnym wpisem. Nie musisz mi wklejać całej Wikipedii, bo to co tutaj podajesz to nie jest żadna tajemna wiedza, żebym o tym nie wiedział x) Musiałem wreszcie gdzieś wyśmiać to twoje pseudo-znalezisko xD
@RoHunter: czyli przy jakimś wpisie na inny temat, o godzinie 1 w nocy, przypomniało Ci się jakieś znalezisko sprzed kilku dni i koniecznie musiałeś o tym napisać.
Masz trochę nietypowe hobby.
@marekrz: mam notatki jeśli ktoś się wyróżni w jakiś zaszczytny lub #!$%@? sposób, zgadnij jaki tobie przypadł x) a znalezisko sprzed kilku dni, fałszywe, dawno temu zdementowane to nie jest niestety tak łatwe do zapomnienia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@RoHunter: jeszcze raz podkreślę jak bardzo się cieszę, że spotkałem Cię na mojej drodze, bo mogłem dzięki temu zrozumieć jak wielki, niewybaczalny wręcz błąd popełniłem dodając to znalezisko. Na swoje usprawiedliwienie mam tyle, że nie śledzę wszystkich zdementowanych w internecie wiadomości, zwłaszcza tych, które są "blisko Islamu", cokolwiek mogłoby to znaczyć. Od dzisiaj będę co najmniej 2 godziny dziennie przeznaczał na analizę zdementowanych, fałszywych informacji zbliżonych do Islamu i robił dokładne
@marekrz: znów chowasz się za ironią x) (choć mógłbyś nad nią popracować, bo nic oryginalnego, ani zabawnego nie napisałeś) wystarczyło wpisać ten nędzny cytacik w google i zobaczyć, że są wiadomości dementujące tę wypowiedź jako Reevesa oraz, że strony, które tak podają to głównie strony na facebooku o islamie (no i już wiesz "cokolwiek mogłoby to znaczyć") następnym razem mniej konserwowej ekscytacji, a więcej rigczu xD