Wpis z mikrobloga

@Basia770 Na każdego działa coś innego. Wątpię by istniał idealny sposób na to. Przeważnie dochodzimy do stanu, gdzie można jakoś funkcjonować z czasem. Dobrze jest zadać sobie kilka fundamenych pytań i próbować zaakceptować stan rzeczy. Możesz porobić rzeczy, na które nie miałaś czasu będąc w związku, byleby nie zataczać błędnego koła.
@Basia770: żyć dalej, nie oglądać się za siebie... jeśli to był dłuższy związek to zaczynasz nowy etap życia i nie warto się przejmować przeszłością, przed Tobą nowy rozdział. znajdź sobie zajęcie jakieś aby się skupić na nim i tyle.
  • 0
@GrindujTopy skupiam się na wszystkim na czym się da. Praca, siłownia, znajomi, sprawy codzienne. Niestety czasu zostaje nadal za dużo... Jak go nie miałam w związku to teraz jest aż nad to.
  • 0
@GrindujTopy Jedyne co mi przynosi ulge to właśnie towarzytwo. Książki, filmy, puzzle - 10 minut jest spoko, potem zaczynam znowu gdzieś uciekać myślami. dawaj te plusy bycia singlem, może coś mnie pokrzepi w tym jakże ujowym momencie mojego życia.()