Wpis z mikrobloga

@havermeyer: to prawda ale: zdjęcie po lewej jest z 2009r, czyli przy pierwszej kadencji Bahamy. Pierwszy raz "czarny" prezydent - murzyni byli podnieceni jakby MLK się reinkarnował, myśleli że to naprawdę wielki przełom. No to się zebrali :) Polecam zobaczyć ile było tam ludzi na początku drugiej kadencji Bahamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym nierzetelnie podajesz zielonko informacje, bo to 250k to minimalna oszacowana liczba ludzi
zdjęcie po lewej jest z 2009r, czyli przy pierwszej kadencji Bahamy. Pierwszy raz "czarny" prezydent - murzyni byli podnieceni jakby MLK się reinkarnował, myśleli że to naprawdę wielki przełom. No to się zebrali :) Polecam zobaczyć ile było tam ludzi na początku drugiej kadencji Bahamy


@animuss: No #!$%@?, bo Donald Trump jako prezydent USA, to nie jest fenomen xD
Obama i popierający go "czarni":


@havermeyer: aha, zdjecie z jakiegoś spotkania. Ja sam bylem na takim spotkaniu z nim w czasie poprzedniej kampanii, mimo ze wręcz go nie lubię, ale byłem z ciekawości. I ci z tymi kartkami też byli. Jak dla mnie - tego typu zdjęcia za wiele nie znaczą. Chcesz zaprzeczyć że murzyni głosowali na niego masowo? Powodzenia :)

No #!$%@?, bo Donald Trump jako prezydent USA, to nie
Tutaj już takiej różnicy nie widać wśród białych.Na Clinton też głosowali mniej wykształceni...

Młodzi są bardzo indoktrynowani na studiach dlatego taka różnica w głosach wyżej wykształconych. Trump dostał głosy ludzi pracy.( ͡° ͜ʖ ͡°) Średnim wieku którzy mają już pojęcie o rynku pracy.Clinton to taki Korwin... ogłupiają młodych.
źródło: comment_FVGjihkRIt6TyBAxnc6tDHJNIiq1nWpd.jpg
@havermeyer:

Daj linka gdzie piszę, że wyborcy trumpa są bez pracy( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystkie statystyki pokazują że na Trumpa głosowało tzw. white-trash


Wszystkie statystyki pokazują, że głosowali na niego ludzie z różnymi zarobkami i wykształceniem.

że przywróci im pracę


To było do wszystkich a nie do white-trash.. Równi głupie określenie jak lazy nigga.

populista..


Faszysta xD Skoncz z #!$%@? .Rynek na niego dobrze zareagował... no bo
@JIDF: Wszystkie statystyki pokazują że na Trumpa głosowało tzw. white-trash - białasy bez pracy i bez wykształcenia

Skąd taka pogarda dla mniej wykształconych ludzi i demokracji ogólnie? Czyżby prawo głosu, jak to określiłeś pejoratywnie white trash, nie przysługuje? Dlaczego, skoro Obama był taki super, tacy ludzie jeszcze istnieją? Czemu nie zadbał o ich edukację, miejsca pracy itp? Może miał ich w dupie i podobnie jak ty, nimi gardzi?

Nie jestem sympatykiem
@zs_lopez: to nie pogarda dla demokracji, ciemnota ma prawo głosu także w Polsce, wszędzie to prowadzi do tego samego - dopuszczenia populistów i demagogów do władzy. Tak się stało w Polsce i w USA. Jeszcze nigdy nie zdażyło się aby w gabinecie prezydenta USA nie było nikogo z doktoratem - zmienił to Trump, bogaty ale prosty człowiek.