Wpis z mikrobloga

@Krisskow: doskonała recepta na wygraną - wszystkimi problemami obarczyć mniejszość która i tak się w głosowaniu nie liczy. Najlepiej na imigrantów. W Polsce to zadziałało idealnie - choć nie ma tu ani islamistów ani żydów, to prawicowcom wmawia się że to oni są źródłem problemów tego świata. Prawica to naturalnie łyka
@Cooldawg: to prawiczki mają ból dupy że ten ich intelektualista Trump jednak nie porywa takich tłumów jakby sobie życzyli. Opublikowałem to żeby można się było pośmiać z wyjaśnień prawiczków:

"To była pierwsza inauguracja Obamy" (ciekawe która Trumpa?)
"Pogoda nie dopisała" (chociaż za Obamy było zimniej)
"to byli zadymiarze" (tak około 2mln ludzi)
"wyborcy Trumpa są w pracy"
"na Obamę przyszli czarni"

I podobne złote myśli :) Wykop to taki prawacki kabaret,
@JIDF: Nie, to karygodne, ale nie jest to systemowe zachowanie, a tym bardziej nie jest powodem, dlaczego wykształceni ludzi nie głosują na Trumpa. Jak trzeba być naiwnym by wierzyć, że powodem jest jakiś spisek, a nie to, że Trump #!$%@? każdą dziedzinę nauki, zaczynając od klimatologii, kończąc na szczepionkach i większość wykształconych ludzi nie będzie skłonna na Trumpa głosować, lol.
@CrtZ:

Nikt tu o spisku nie mówi no chyba że ty... Profesorzy mają swoje poglądy i je przekazują lub utrwalają.Jeśli lewicowiec lub centrowiec idzie na studia to nie spotka się z "prawicowymi" postulatami i opiniami więc ma wąskie "horyzonty".

dlaczego wykształceni ludzi nie głosują na Trumpa


Błąd.Głosują ale nie tylu co na Hillary.

#!$%@? każdą dziedzinę nauki, zaczynając od klimatologii


Make America Great Again wymaga ofiar.Mam na myśli klimat.

kończąc na
No to się zebrali :) Polecam zobaczyć ile było tam ludzi na początku drugiej kadencji Bahamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@animuss: no i czemu nie dałeś zdjęcia skoro już pisałeś ten komentarz, szkoda ci było 2 minut szukania w Google żeby napisać naprawdę rzetelny komentarz, który wnosi do dyskusji coś poza #!$%@? bez podania dowodów? xD
@havermeyer: Po pierwsze primo - to z pierwszej inaguracji Obamy, gdy głupie lewaki i duża część społeczeństwa łyknęło "Hope", oraz to, że był pierwszym czarnym - gdy w końcu będzie kobieta, to też będzie multum ludzi. Po drugie - celebryci. Masa gwiazd dawała koncerty. Tutaj nie chciały.
@havermeyer: Dlaczego neurope tak piecze dupa, że prezydentem został demokratycznie wybrany człowiek? Nagle jak nie jest coś po ich myśli to jest złe i trzeba bronić DEMOKRACJI (WTF?!!)? #!$%@? leczcie się, albo załóżcie sobie państwo gdzieś na biegunie i tam się zapinajcie w kakaowe oczka, ściągajcie imigrantów z Afryki i płaćcie im zasiłki.

@zagorzanin: @steven44: Trump wygrał głosami niewykształconych, bezrobotnych białasów. Nie wiem w jakiej pracy oni byli w czasie inauguracji, chyba w pracy przed telewizorami - typowy white trash.


@havermeyer: Opowiadasz bajki. Srednia dochodów Trumpa była wyższa niż u Clinton. Najwięcej bezrobotnych, zasiłkowców i beneficjentów socjalu głosowało na Clinton. Jużdawno nikt temu nie zaprzecza, jużod dawna odszczekiwane jest info o tym, że na trumpa głosują biedacy.
@animuss: a Trump nie jest pierwszym prezydentem spoza establishementu?
Nie ma być przełomem? Prawaczki nie pałują wiplera do jego zdjęć?

I się nie zebrali.

Także Twój argument jest #!$%@?.

Co nie zmienia faktu, że liczba ludzi na inauguracji nie ma żadnego znaczenia.
@havermeyer: mam nadzieję że wiesz, że czerpanie wiedzy o polityce USA z reddita to tak jakbyś czytał niezależną? xD Do tego każdy dział zalany jest postami typu pro-Obama i anty-Trump, nikt się z tym nie kryje, a moderatorzy jeśli trzeba blokują możliwość komentowania.

Czas pokaże jakim prezydentem będzie Trump, tyle.
@Innvandrer wszędzie tego teraz tyle jest. To są ludzie negujący naukę. Szczepionki - po co? Kontrolowany odstrzał zwierząt - a na co to komu? #!$%@?, że zajmują się tymi tekstami lekarze, profesorowie, ekolodzy z prawdziwego zdarzenia - oni przeżywali komentarz gdzieś na fb jakiegoś ichniego guru, który dostał setki lajków od ludzi bez wiedzy, oszołomów ich pokroju. Zamiast przeczytać kilka faktów popartych statystyką, te #!$%@? lenie otwarcie wierzą w bezbłędność swoich wierzeń.
@havermeyer: Ale o co ci chodzi stary. Zachowujesz się tak, jakbyś miał jakikolwiek wpływ na wydarzenia na świecie i ktokolwiek liczył się z tym co mówisz.
Trump wygrał, trzeba patrzeć w przyszłość, ja polecam optymistycznie, prezydent to nie cesarz przecież. Ma za sobą wielu mądrych ludzi, którzy będą nie tylko mu doradzać, ale również na niego pracować. Mam nadzieję, że jego wybryki zostaną ograniczone, a sam Trump wniesie świeżość do polityki